Ako po rozchode

Príspevok v téme: Ako po rozchode
Kaja_555

Poradte prosím . Ako sa Vy zmierujete z rozchodom ??? Akurát asi pred troma dnami sme sa rozisli s priatelom bolo to vzájomne a náš vztah netrval dlho ale to je jedno.Rozchod bol nutný.Len stále mám hrozný pocit vo vnutry.Chýba mi a neviem sa sustredit na nič.Aj ked sa snažím myslieť na niečo iné,vždy proste moja mysel skončí pri nom.Najhoršie je že mám depresie z toho.Chcem sa s tým nejak rýchlo vyrovnať ale mám pocit že to asi nepojde.A stále spomínam na to pekné čo bolo a je mi do plaču :((
Chcela by som poradiť ako Vy prežívate rozchod,čo robíte aby Ste nemysleli na toho druhého a aby Vám bolo lepšie ? Však to nejde prestať myslieť,a stále mám chuť mu niečo napísať aj ked viem že nič tým nevyriešim už :((((((

Agnes998

Chce to cas. Najlepsie ked sa niecim zamestnas aby si nemala cas rozmyslat. Ak mas moznost, vela pracuj, chod medzi ludi, rob sport. Len nesed doma a nerozmyslaj.

fero11111

pekne napisane :) ja len dodam ze to chce cas :) a pride lepsi od tohto a budes sa smiat co si videla na tomto ... neboj nic bude dobre :)

odpovedam

Je tazke na toho druheho nemysliet. Je to prirodzene, ze po takom kratkom case sa ti vracaju spomienky na to nutne. Ale naozaj to chce len cas. pokojne sa vyplac, ked to potrebujes. No neprepadaj depresii. Skus sa normalne vyspat a venuj sa samej sebe, citaj, pozeraj filmy, chod na prechadzkzu a idealne bud s niekym (kamosky, kolegovia). Je to tazka faza zivota, ale aj to je jeho sucastou. Hladaj v sebe silu to ustat. Bude dobre, ale chvilku to potrva...