Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Každé leto, príde niečo zlé!

Príspevok v téme: Každé leto, príde niečo zlé!
K11

Ahojte, možno ani tak nepotrebujem rady lebo v tom sa ťažko poradí ale aspoň váš názor na danú situáciu. Minulé leto sa sem prisťahoval jeden chalan z dôvodu lebo tu hral hokej. Po mesiaci intenzívneho písania a chodenia von som začala dačo cítiť.
Mala som pocit že ho poznám celý život. Dávali sme tomu čas , čo bolo normálne.
No prišla správa že on odchádza naspäť do jeho rodného mesta a to bolo vzdialené stovky kilometrov. Takže všetko muselo skončiť, vlastne to čo nezačalo.
Nemohla som sa z toho spamätať pol roka. Po pol roku som sa vyrovnala s tým a začala byť opatrná.

Toto leto sem prišiel iba na turnaj jeden chalan. S tým mi bolo tiež skvelo. Cítila som sa šťastná, ale tiež býva 100 kilometrov odomňa. Zamlčal že má frajerku. Ja som sa s nim vyspala , ďalší deň odchádzal a pozdravil ma, nič viac.
Facebook nemá, číslo sme si nevymenili pretože býva v Brne.
Obávam sa že zasa sa z toho nebudem môcť dostať pol roka a že si tak skoro nenájdem ani normálny vzťah, lebo som zaslepená ním.

Čo by ste na mojom mieste robili vy?

majka232

no 100 km nie je nič strašné, keby bola vôla dá sa s tým niečo robiť, ale z jeho strany, nehnevaj sa, to bol, zdá sa len úlet, chcel si užiť nič viac....ok nemá FB, moc tomu neverím, ale ak, všetká česť v dnešnej dobe,keď FB je priam nevyhnutnosť pre mladých...ale nevymenili ste si čísla. lebo býva v Brne, to čo za hlúposť???.....moja rada ako sa z toho dostať,možno to napíšem tvrdo, ale videl, že si sa namotala,využil príležitosť a vykašlal sa na teba..tak snáď nebudeš zo seba robiť chuderku, kt. je závislá na nejakom frajeríkovi, váž si samu seba a to ti pomôže ....neviem koľko máš rokov, ale sa mi zdá, že silou mocou si chceš hľadať vzťah...a ono nemá zmysel moc tlačiť na pílu

Žužova

Tak ale vidíš,chalani prídu na prázdniny a potom ked odchádzaju je koniec.. to je bežné, proste sa buď neviaž na nich a ber to ako zabavku,letný románik alebo si s takými nezačínaj a nenamotavaj sa,jednoduché :)

K11

Žužova- to je veľmi ťažko. Ja neriešim či je hokejista, alebo futbalista. Proste vždy mám šťastie na hokejistov, lebo naše mesto žije hokejom a býva tu veľa turnajov a stane sa...