Stale otazky "Už máš robotu"? Co tym ludom sije?

Príspevok v téme: Stale otazky "Už máš robotu"? Co tym ludom sije?
barunka

Som nezamestnana LEN 2 tyzdne a uz mi idu na nervy otazky ludi okolo stale to iste UZ MAS ROBOTU??? Co tym ludom sibe nacisto?? To nemoze clovek byt doma ked ma z coho zit len tak? Ani mesiac? To kde sme? Normalne mam nervy. Neplanujem sa zamestnat nikde na 3 smeny s VS a ani ako predavacka na pokladni. To uz co je toto.. Len aby som niekde bola?? Mam dost...

soffa

no musim sa zastat Aji,vie aky zivot je v zahranici lebo tam zije,aj ja som tam zila,5 rokov,ale chybala mi rodina zarobila som si dost dobre(nebola som k....)teraz pracujem na Sk.Tiez nepochopim ludi,ktori nemaju pracu 2 a viac rokov,vyhovorka ze neviem jazyk,neobsoji,ani ja som ho dobre nevedela,moji znami (50 rocni a viac)tiez pracuju kade tade po zahranici,lebo tu praca jednoducho nebola a ucty trebalo platit.iba Slovakom sa akosi nechce ist za hranice,radsej sa len stazuju.,zaciatky su strasne tazke,ale tu clovek pride o nervy,o strechu nad hlavou,o pokojny spanok.takze vsetko ma daco pre a proti.tiez by som ludom zadarmo nic nedala,sorry,ale nie je to v nijakom inom state iba tu na Sk.je na kazdom kto si co vybere,kazdy je strojcom vlastneho stastia.tak kazdy nech zije tak ako si zasluzi a kto si ako zariadi tak ma!!!!

MultiLevel

To je "v pohode este"...ja som den po statniciach dostavala otazky tohto typu...Kde si AKOZE IDEM HLADAT pracu a CO AKOZE idem teraz robit a AKOZE KEDY si zacnem HLADAT PRACU....
Dokonca mama zacala s tym, ze preco som vlastne prisla domov (studovala som v inom meste).....dostat od matky otazku tohto typu dost zaboli...Doma som nebola poriadne poslednych 9 rokov a ona sa ma spyta cosi take...smutne...A ked sa este do toho zacala miesat priatelova mama......DES
Tiez ma to cele rozculovalo. Kazdemu nesmierne zalezalo na mojom stasti a preto sa kazdy do mna miesal. Robila som to tak, ze som sa podakovala za "starostlivost", ale ze si chcem momentalne oddychnut, minimalne na tri tyzdne a potom sa pustim do intenzivneho hladania prace...bodka...

Aja02

Acmp, niet za co. :)

Fraktal, teraz som nepochopila. Vsak ked chce, tak nech ide studovat aj ona a potom nech ide do zahranicia alebo nech ide do toho zhranicia hned. Ja som nenarazala na to,ze dostava nejaku podporu (ak nieco dostava), ale na to, ze nemala ani ziadnu snahu zmenit svoju situaciu.

fraktal

ahaaa, takze ked to vyuzijes ty, je to OK, ked to vyuzije nejaka cukrarka, tak to v poriadku nie je?
a sme doma, vsetko je mi uplne jasne :-D
majte sa, idem sa dosmiat

Aja02

Fraktal, nie kvoli financiam, ale kvoli tomu, ze neovladam dobre nemcinu. Nemcinu som sa nikdy neucila na zakladnej ani na strednej skole a dostala som sa k nej len prednedavnom.