Dat si od neho zaplatiť dovolenku?

Príspevok v téme: Dat si od neho zaplatiť dovolenku?
6497

Ahojte

Otazka znie jednoducho. S priatelom mame na temu peniaze trochu odlisny nazor. Zatial co prenho peniaze znamenaju len papieriky, tak ja setrim ako sa len da, lebo nemam ich.

Problem je, ze chce zaplatit dovolenku, ale nemôzem to dovolit, lebo ja nemam nic a mam dost velky problem si nechat nieco platit. Co by ste urobili vy?

Suhlasili by ste nakoniec so zaplatenim dovolenky, alebo nie? Som studentka, nemam pracu ani brigadu hoci som sa pokusala o jej najdenie dlho dlho. On pracuje.. ma zdroj prijmu.

Laara

a ty o com? ja som jej poradila, ze na tu dovolenku ma ist..aj mne frajer kupil dovolenku ako darcek k meninam a idem :) tak sa ukludni..hovorim tu o chlapoch vseobecne..ze su aj taki, aj taki..staci lepsie citat..

Prezývka55

Laara a co tam ma ist so slapkou ked chce na tu dovolenku ist s nejakou zenskou idealne tou svojou?

Pozri sa na to tak, ja som svojej priatelke zaplatil dovolenku na dominiku.
Ona by na to nenasporila ani za 5 rokov. Mal som 5 rokov cakat alebo tam neist teraz alebo ist bez nej? My to prislo normalne jej zaplatit ked som ju tam chcel mat nie?

Laara

ale ved ja hovorim stale o tych istych co vy..ti co daju, lebo chcu dat..myslis, ze tento druh chlapov ti nie je schopny potom neskor vycitat, vyratuvat, co vsetko do teba investoval..staci jedna krizova situacia..a bum..mas to na tanieri..co vsetko si dostala a mala si zaplatene..nemam jednu taku kamosku..a neviem teda o tom, ze zrovna oni su tie, co od svojich frajerov nieco drankaju a su typmi vychcanych vyciciavaciek krizenych so zlatokopkami..len hovorim, ze ani s tymi chlapmi to nie je take jednoznacne..a ze aj ti, ktori sa na prvy pohlad zdaju, ze dobrovolne davaju lebo chcu, tak aj ti vedia spatne vrazit noz do chrbta..obrazne povedane :)

Prezývka55

Laara zle je ked si zena pyta, to je vyciciavanie. Lebo su take zenusky to nenam rad ani ja.

Je totiz velky rozdiel ci s napadmon pride zena a chlap dobrovolne nedobrovolne da alebo s tym pride chlap a sam sa ponukne ze da.

Laara

prezyvka..si predstav ze je aj vela takych, co daju a potom ti to tristokrat oplieskaju o hlavu a predhodia, co vsetko ti kedy kupili a zaplatili..cize pochop aj ty, ze si na tuto temu aj opravnene zafilozofujeme

aki ste tu zrazu vsetci stedri chlapci..a v dalsich temach vypisujete ake sme vsetky zlatokopky a vyciciavame vas..nemyslim to tu na nikoho konkretne, ale pohybuju sa tu po fore taki jedinci..

Prezývka55

Neni problem najst takeho chlapa, je ich plno. Len zeny furt vymyslaju.
Vseobecne ked ti daco dava asi to chce.
Chlap nespekuluje tak ako zena.
Preto by si ho mala pocuvat a hlavne okolo toho nefilozofat. Ak nieco nejaky spravny chlap navrhne tak to je na beton bez debat nie ako u zien.

6497

No ja vidim tie nazory od chlapov, ze by vas to aj urazilo. A viem sa aj vcitit do vasej koze. Teraz sa citim tak trochu hlupo, lebo ak citam nazory vas vsetkych tak mam pocit, ze neviem triezvo a realne uvazovat. Je to asi tou mojou prilisnou skromnostou, ja neviem. Vazim si ho velmi, lebo to co robi on pre mna a nemyslim teraz co sa tyka platenia...no siroko daleko najst takeho chlapa je tazke a môzem byt len rada, ze prave ja som nasla to, po com som vzdy tuzila.

Dakujem vam velmi pekne za rady, komentare a nazory :) Napomohlo mi to k nejakemu rozumnemu rozhodnutiu :)

doubledog

mna by aj trochu urazilo, keby som toto navrhol a zena odmietla.

aj ked je fakt, ze po polroku vztahu by som take nieco asi nenavrhoval.

Lulita

och nie, len si nepoklasli pekne chvil epredsudkami, kamaratka je s tým svojim necele 2 týždne a zaplatil je dovolenku a bolo to to, co najlepsie mohla urobit :) nie vsetko treba rozoberat do detailov, pol roka, rok, dva, uzivaj zivota kym mozes!