Čo je mozne ziadat od statu ake prispevky pri dietati

Príspevok v téme: Čo je mozne ziadat od statu ake prispevky pri dietati
Monii86

Ahojte vsetci.
Chcem sa spytat, ci neviete niekto o niecom, nejakom prispevku, co mozno ziadat na dieta. Moja situacia je taka, ze som rozvedena, mam 5rocneho syna. Byvam u rodicov a zarabam 400e v hrubom. Rodicovsky prispevok s dovodu nepriaznivehho zdravotneho stavu mi uz neprelzili. Poberam len rodinne pridavky. Poradte ak niekto nieco viete. Dakujem

kabel

dakujem, ale ja mam v tomto uplne jasno, do buducna tieto rady isto nebudem potrebovat, dakujem za starosti o moju osobu.
a upokoj sa, nervozna matka je pre decko ciste zlo...

Monii86

ako som povedala, chcela som poradit o niecom co som nevedela, nepotrebujem rady typu najdi si lepsiu robotu lepsie si vyberaj ocka. Nic o mne nevies, tak si prosim nedomyslaj a rady si nechaj pre seba do buducna, lebo druhym takymi radami nepomozes, len urazis ich inteligenciu

kabel

ja sa nenavazam, ja len konstatujem vseobecne fakty, nebolo v tom nic osobne....ale asi som trafila do cierneho podla tvojej reakcie.

Monii86

Pocuj ty kabel. sa nenavazaj, nebud mudra. preco sudis, ked nic nevies? Co ked to bolo znasilnenie, co ked som neplanovala dieta? ani nevies o com hovoris, nemas tusenie, co som zazila a preco som v situacii akej som. Davaj si pozor aby sa aj tebe nieco take neprihodilo, moze sa to velmi jednoducho stat

Monii86

uz som na neho podala druhy krat trestne oznamenie. On mi nikdy nic nesplati, lebo nema z coho, nic nema, takze ani exekucia nepomoze

Monii86

tak dik moc Lulita. Aj som si myslela. Je to chore v tomto state. Navyse som dostala informaciu, ze ak si poziadam nahradne vyzivne, tak ho potom budu ziadat odo mna, resp. od mojho syna, ked zacne pracovat. Lebo oteckovia sa tazko nahanaju a tazko to od nich vymahat. Tak to vymahaju od deti ked zacnu pracovat

kabel

na mna nasrata nemusis byt, ja som ti to dieta neurobila, ani ta nezamestnavam za 400eur...podla mna narok na davky nemas, mozno sa mylim, ale pre urady je 400eur pre dve osoby dost.

Lulita

zial nemas narok na nic, na SR mas "nadstandartny" plat, kedysi ked som sa bola informovat, bola som bez prace a muz minimalka, jedno dieta, povedali mi, ze rodina ma vediet vyzit zo 180 eur, takze nevyjde ti zial nic, mozes byt rada, ze mas byvanie u rodicov, kopec ludi s takym prijmom ziju sami