Pozicali by ste?

Príspevok v téme: Pozicali by ste?
kakalinkaka

Oslovila ma blizka osoba(nie rodina), aby som jej pozicala 9tisic na kupu bytu na nejake 3 mesiace, ze potom by mi ich vratila, ked sa jej manzelovi uvolnia peniaze z firmy. Ponukla som jej moznost, ze si moze zobrat na mna uver(za predcasne splatenie sa zo zakona uz nic neplati), s tym, ze poplatky-urok by si platila ona, aj ked viem, ze je nespolahliva. Lenze ona ho nechce, len hotovost, ze staci kolko mam a spytala sa ma, kolko mam k dispozicii. Som v neprijemnej situacii, lebo mam zeleznu rezervu a tu nechcem rozpustat. Mamina po dlhom zvazovani meni miesto a slubila som rodicom, ze im budem istit hypoteku, keby jej to nevyslo. Navyse, ked sa ma pyta, kolko mam k dispozicii, tak to jej mam povedat akoze presnu sumu bez "vaty", co mam na minanie(stravu, byvanie, dopravu)? Mam hroznu dilemu, nemam problem pozicat peniaze(uz som tak urobila v minulosti, ale boli to male sumy tak do 1000eur a dokonca mam zlu skusenost, ze mi ich kolegyna z prace dodnes nevratila, lebo ju vyhodili a padla na dno). Na druhej strane by som jej rada pomohla. Snubenec ma tiez nejaku rezervu, ale on by jej tie peniaze nepozical, lebo tiez sa v minulosti popalil

Lulita

tak ja neviem Maoam, kde sa ty v tom Nemecku schovavas, ja tiez pocuvam, len same \"liebes\" pribehy odtial, ako jedna pani isla do Nemecka a nejakeho grofa si nabalila a to bola aj starsia ako ty, musis si nejaky navod zaobstarat, alebo, co :)))

jedulka

Sejla, Maoam, tak vy takhle mě za zády chlastáte šampíčko a čokoládový cheesecake by jste papali? Jó? Potvory jedny :-)))))
Holky přestaňte blbnou,před dvouma měsíci jsem se zrovna z takových podobných sraček dostala.Vzala jsem rozum do hrsti.Jednoducho jako vždycky.Nejde mi pomoc lékařsky,tak se podívám z druhé strany.No kde jinde jak na začátku,začalo to slabímy nervy. Jak s nima zatočit,aby se mnou takhle nemávali jak rudým praporem před rozzuřeným býkem.Něco jsem si pročetla co platí na slabé nervy.Nic moc.Jen vitamíny.Ale tech jím stále dost.Nevadí tak jsem nakoupila ty syntetické sračky z lékáren.A hele, už druhý den jsem byla na tom o malinkato lépe,měla jsem víc energie.Tak je do sebe láduji jak smyslů zbavená a ve velkých dávkách.Podařilo se mi z toho dostat.Jenže pak jsem se dostala k diskuzi,kde byla jejich kvality velmi znehodnocena.Nicméně i tak pomáhali.Po dlouhém hledání jsem se konečně našla kvalitní výrobce vitamínů a minerálu na nervy. Objednala jsem si je a dneska přijdou. Nějaký slabých 4000kč :-)))
Tady Vám dám link,a choďte brzo spávat, nezacházejte s nima jako s kusem hadru na vytírání podlahy.Ono se Vám to ve stáří vrátí a to moc zle.A pak už Vám ani doktoři nepomůžou:-(
www.solgar.cz

Sejla

Maoam haha no tak keď to máš ďaleko, aspoň mi napíš čo sa deje na tento mail... Tak ja by som si dala taký celý čokoládový cheesecake! sejla36162@gmail.com

Deria

ajaaaaj, neurobila si dobre. nemala si suhlasit ani s pozickou, je to skoro to iste. ked uz, taka suma sa poziciava najblizsej rodine, ci absolutne spolahlivej, dlhorocnej kamoske, inac nikomu! za vrchol drzosti pokladam, ze sa pyta, kolko mas penazi. to ti uz malo signalizovat, ze nieco nie je v poriadku. zaujimalo by ma, ako to dopadne.

Maoam

Sejla, no ved prave preto som to pisala, lebo ja sa ti tiez potrebujem riadne vyplakat na pleci, museli by sme mat dva boxy s vreckovkami a este haldu sladkosti, popcornu alebo zmrzliny a pozerat DVD.......:DDD

Sejla

Maoam no to si píš že by búchala i ked dnes by to asi skončilo mojim sebalutostivým revom tebe na pleci ;D No ale inokedy, sadni na lietadlo a prileť :P
A tuto 0večku som zrovna nemyslela:D

Maoam

0vecka, ale ona ta vazne fakt chce, musel si tej Nemke teda ucarovat, chlape :DDD, dufam, ze je aspon pekna a vie dobre varit.