Norethisteron a vedľajšie účinky

Príspevok v téme: Norethisteron a vedľajšie účinky
lili222

Dobrý deň, mam taky problem a chcela by som pocut nejake vase skusenosti. Konecne po troch mesiacoch mi ma prist domov priatel zo zahranicia a to na tyzden. Samozrejme ako naschval presne na ten tyzden mi vychadza menstruacia. Citala som na internete o Norethisterone. Rozmyslam ze zajdem k doktorovi po recept no najprv sa chcem opytat ci vám naozaj oddialil menstruaciu a ked ste mali sex pocas uzivania ci vam to nejako nevadilo. Citala som totiz ze tento liek znizuje libido. Prosim o vase skusenosti. Dakujem

zuzuna

na každého tento liek asi pôsobí inak, ja som ho zobrala asi pred 2 rokmi, len jednu tabletku, pretože po nej mi bolo strašne zle od žalúdka, tak som sa na to vykašľala... menštruácia prišla normálne ako mala prísť, ale tie ďalšie.. to bol horor, neskutočné bolesti pár dní pred aj počas, zvracanie, pocity na odpadnutie, meškanie, nič takéto som predtým nezažila.... našťastie sa to upravilo po vyvolávačke, keď mi menštruácia meškala 2 týždne a predmenštruačné bolesti boli na nevydržanie...tento liek už nechcem ani vidieť

Berenicenka

*V prvom rade si treba uvedomiť, že dovolenka nie je len o kupani ale aj o dobrom jedle, oddychu, opalovaní sa na pláži, spoznavaní krajiny,....
Tento rok som šla na ostrov Zakynthos a ano, ani mna menštruacia neobišla . Rozhodovala som sa či vezmem tento liek alebo to prežijem s tamponom.
Po prečítani pribaloveho letaku som mala jasno v tom, že tent liek nikdy
Síce som menštruaciu dostala, dala som si však tampon určený do vody, nasiaknutý lekarskou vazelínou, a uplne bez problemu som plavala, potapala sa, skakala do vody (a poviem vam, isto lepšie ako mat na dovolenke hnačku, zvracanie, migrenu, ..čo su tiež vedlajšie učnky tohto lieku) Samozrejme nemusite dostať vedlajšie učinky, ale čo ak ano? Čo ak by ste dostali hnačku, migrenu, krče, .....Nie je lepšie stačiť na istotu v podobe tamponu ako riskovať kompletne zničenu dovolenku a zničiť si zdravie? Ja som sa rozhodla spravne, rozhodni sa aj ty

orchidejka

to o fajceni som este nepocula, neviem ze co by to malo s tym spolocne a hej, uziva sa tri dni pred a 2x denne (rano aj vecer)

simonka1111

ahojte baby. ja osobne som snim mala len dobre skusenosti...pouzila som ho 2x a 2x mi pomohol bez vedlajsich ucinkou a ked som ho vysadila tak menstruacia prisla hned po 2dnoch dnoch ako bolo pisane na pribalovom letaku. cize ja vam ho osobne mozem odporucit :) na kazdeho to posobi inak, kamaratka tiez napr mala problem stym ze vkuse mala pocit ze uz dostala menstruaci a pritom nedostala, niekedy to robi len to podvedomie:) takze ja osobne vrelo odporucam:)

orchidejka

ty kedy planujes s tym zacat teda uzivat tie lieky, ak sa pre ne rozhodnes? Ze ci ti moje skusenosti este budu k niecomu :)

lili222

Orchidejka : potom napis ako ti to dopadlo. Ved prave jedne baby pisali ze uplne v pohode a ine zasa ze katastrofa. Tak neviem....