Mykóza - Wobenzym

Príspevok v téme: Mykóza - Wobenzym
promile

Ahojte, chcem sa opýtať ako presne funguje liečba Wobenzymom. Dosť často sa mi opakujú mykózy, nič mi nezaberá (Rosalgin, Jenamazol, Canesten, Dalacin, ...) Keď začnete užívať enzýmy, mykóza zmizne aj bez toho aby ste paralelne brali aj nejaké vaginálne tablety atď.? A aké veľké balenie odporúčate užívať? Ďakujem.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

patrisienka

Lucie to prekvapuje aj mna. Ale tak myslim, ze to vobec nie je dolezite a ze je dolezitejsie to, co nam pomohlo. Vdaka comu sme sa tychto zakernych zenskych problemov zbavili, no nie?
Ja mam radost z toho, ze je mykoza fuc.

Naty123

Ahojte,
Chcela by som vás poprosiť o spoluprácu na výskume, ktorý sa zaoberá tým, ako sa ľudia k sebe správajú v ťažkých chvíľach a ako sa naučiť podporovať samého seba namiesto kritizovania sa.
Výskum sa začína vyplnením dotazníkov, ktoré sú samozrejme anonymné. Následne Vám budú každý deň po dobu dvoch týždňov zasielané meditačné a vizualizačné cvičenia. Po ich ukončení, zmeriame ich efektívnosť opätovným vyplnením dotazníkov. Aby sme zmerali efekt cvičení aj z dlhodobého hľadiska, dotazník Vám bude zaslaný aj po dvoch mesiacoch.

Link na dotazníky:

docs.google.com

Ďakujem za každú odpoveď 

V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať na emailovú adresu natalondrejkova@gmail.com.
S pozdravom a prianím pekného zvyšku dňa,
Bc. Natáliwww.zdravie.sk Ondrejková
Ústav aplikovanej psychológie, Fakulty sociálnych a ekonomických vied, Univerzity Komenského v Bratislave.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Lucie

Tak když s tím nemáte osobní zkušenost, tak by mě zajímalo, na jakých podkladech stavíte? Spíše než pouhá kritika by bylo lepší přiíjt s nějakými argumenty:-). Ale to je celkem jedno, mě wobenzym pomohl a znám spoustu lidí, kterém také.

patrisienka

Hamula ale to je jasne, ze sa to s mykozou nedalo, ved ked neustale nieco svrbi, skriabe, pali, tak ako sa da s tym normalne fungovat? A najma mne bolo dost zvlastne sa o tom aj s drahym rozpravat. Nevedela som ako mu povedat ake mam problemy, aby ma chapal, tiez mi aj toto trvalo, kym som jemu povedala jak sa citim :/

hamula

U mňa to neboli roky, len mesiace, ale aj tak to stačilo na to aby ma to vyčerpalo.
Ale pre mňa je dôležité to, že mykóza je fuč. Že už ma nič nepáli, nesvrbí a môžem fungovať úplne normálne, že si môžem obliekať čo chcem, môžem sa cítiť dobre a príťažlivo, čo sa s mykózou teda fakt nedalo!

Tomas12345

Faith Healer :

Ohánas sa tu medicínou ale na druhej strane pripúšťas ze by placebo dokázalo zbaviť mykozy ? Psychika vyliecit mykozu nedokáže.

citruska

kedze si ho neuzival, tak nemozes z mojho pohladu hovorit o jeho ucinku. Keby si ho mal vyskusany nepoviem ani pol slova. To, ze je liekom svedci o mnohom. Pretoze ako liek musi splnat prisnejsie kriteria ako nejaky vyzivovy doplnok alebo cosi take.
Viem sama najlepsie ake som mala problemy a co mi pomohlo. :)

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.