Mykóza - Wobenzym

Príspevok v téme: Mykóza - Wobenzym
promile

Ahojte, chcem sa opýtať ako presne funguje liečba Wobenzymom. Dosť často sa mi opakujú mykózy, nič mi nezaberá (Rosalgin, Jenamazol, Canesten, Dalacin, ...) Keď začnete užívať enzýmy, mykóza zmizne aj bez toho aby ste paralelne brali aj nejaké vaginálne tablety atď.? A aké veľké balenie odporúčate užívať? Ďakujem.

linduss84

Je mi az smiesne, ked vidim ako niekto podcenuje lieky, ktore mne pomohli, ale tak jak je libo, ja sama najlepsie viem, co mne pomohlo a som za to vdacna a som rada, ze vobec nieco jestvuje, co odohnalo odo mna mykozu, lebo to je problem, ktory ma vo zvyku sa neustale vracat jak bumerang z coho mam nervy

patrisienka

Jedna vec je nieco si precitat a druha vec je mat vlastnu skusenost ako mam ja napriklad. Ja na tieto lieky nedam dopustit, kedze mi pomohli, vies niekedy je ovela viac si skusit.
Enzymy maju vyznam, to, ze ty tomu neveris je tvoja vec :)

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Macko1010

Quastka. Wobenzym uz uzivam asi 2 tyzdne. Zatial neviem. Ked som zacala uzivat mala som mykozu a potom menstruaciu takze uvidim ako sa to vyvinie teraz.

Quastka

-Macko1010=to, ze ho budes len zvazovat,tak tym si moc nepomozes,dolezite je ho zacat uzivat,aby prisli nejake vysledky aby si sa citila lepsie.

Macko1010

Ja mám mykozu už pár rokov non stop. Každý mesiac. Absolútne nič mi nezaberá a som naozaj zúfala. Zvažujem tento wobenzym. Dúfam, že to pomôže lebo ma už porazí :( Baby prosím pokračujte v informovaní ako sa to s vami vyvíja pri bratí wobenzymu. Veľmi mi to pomáha a dostávam nádej, že sa toho možno raz zbavím :D

linduss84

Ale ved to je normalne, ze to nejaky cas trva, ze to nejde uz aj hned, ale ze proste tomu telu trva, kym sa ako tak dostane dokopy, kym sa spamata :-)

trunchelicka

-hrncarka- mne to trvalo nejaky tyzden, pokial mi tabletky zabrali...ale musim si zaklopat, ze odkedy som ich uzivala som uz s mykozou vobec problem nemala...no je to velmi individualne...kazdemu mykoza prejde za iny cas..takze sa spoliehat na to nemozes, ze aj tebe to tak rychlo prejde...mavas aj ty mykozu?..