Balenie dievčaťa

Príspevok v téme: Balenie dievčaťa
dxr22

Ahojte, chcem sa opýtať čo mám v mojom prípade urobiť ďalej pretože včera som našiel na internete jedno dievča všetko išlo v pohode, dokonca padli aj pusy (imaginárne) :D, dala mi aj svoj facebook napísal som jej teraz písali sme si, a zrazu išla preč.. neviem či som urobil niečo zlé alebo čo... Prosím poraĎte :(

verca-82

podľa mňa by si si s tým nemal lámať hlavu .. ved si ju ani nevidel naživo .. nechaj jej čas a ked bude chcieť sa ti ozve a skús ju zavolať von .. som dievča tak byť tebou jej nechám čas ako hovorím , ked bude chcieť , ozve sa :)

ebi777

daj jej čas, netlač na ňu,,,, s odstupom času sa jej začni ozývať, ale čisto len ako kamarát, píš si s ňou o bežných veciach, daj jej na javo, že chceš byť jej kamarát a nič viac (zatiaľ, a potom uvidíš ako sa to vyvinie)

len teraz to nechaj tak, nech sa situácia upokojí, nevypisuj jej

ebi777

tak lebo si na ňu tlačil,,, ja by som spravila to isté v jej mieste, neznášam, ak si s niekym zoznámim a hneď na druhý deň mi začne vypisovať, že ako mu chýbam, a tieto sprosté reči,,,,, veď sa ešte ani nepoznáme a takéto slizké reči????
treba na to ísť pomaly, spoznávať sa, písať si o bežných veciach, oťukať sa,,, takto sa dá písať aj týždne aj mesiace,,,, nie zhurta, kecičky, ach jaaj

dxr22

už je všetko v prdeli... napísala mi že nemá čas na vzťah že by ma tým len ranila a že minule ju sklamal chlapec

poPotvorka

50mph je asi muz co ma rad jednoduche a jasne veci ,ak ho nieco zatazuje alebo sa nieco komplikuje snazi sa to riesit co najpohodlnejsie ..... zaujimave racionalne zmyslanie
..a nie je to povrchne takto uvazovat ??

&

Pis si s ňou dlhšie tak zistíš čo je zac. Ak tí sadne tak dohodni stretko ale sex nie lebo ju vyplasis a viac neuvidíš
50 mph asi nerobí nič len suka jednu za druhou jeho nepocuvaj .