Balenie dievčaťa

Príspevok v téme: Balenie dievčaťa
dxr22

Ahojte, chcem sa opýtať čo mám v mojom prípade urobiť ďalej pretože včera som našiel na internete jedno dievča všetko išlo v pohode, dokonca padli aj pusy (imaginárne) :D, dala mi aj svoj facebook napísal som jej teraz písali sme si, a zrazu išla preč.. neviem či som urobil niečo zlé alebo čo... Prosím poraĎte :(

dxr22

vždy jej píšem také veci typu že stále na ňu myslím a také veci... a neska povedala že mám trochu spomaliť :P

50mph

ak s nou chces mat dlhodoby skutocny vztah, tak tym skor by bolo ju dobre zviest a dostat do postele, aby si ta nemylila len s nejakou svojou kamaratkou.. to najlepsie co mozes v najblizsej dobe spravit je dostat ju von na realne rande

dxr22

ale ja ju nechcem iba pretiahnuť, chcem s ňou dlhodobý vzťah a potrebujem poradiť ako ju ďalej zaujať čo spraviť ako ďalší krok k tomu aby som ju získal

50mph

v prvom rade ber taketo "internetove vasne" co najviac vlazne a s nadhladom. ak s nou chces cosi mat, tak ju co najskor pozvi na rande a co najskor ju pretiahni. dovtedy odporucam to brat velmi vlazne a nezavazne (a optimalne aj po tom:D)