Poníženie od partnera

Príspevok v téme: Poníženie od partnera
alexxxia

Dobrý deň,potrebujem sa vyžalovať,tak som sa rozhodla,že sem napíšem...žijem s partnerom v spoločnej domácnosti jeden rok,máme 10 mesačného syna...ja mám ale ešte dve deti z prvého manželstva,13 ročnú dcéru a 8 ročného syna...ide o to,že včera sme sa strašne pohádali...o robí v Nemecku a je pravda,že keď príde na týždeň domov,tak sa o nás stará,ide,nakúpi,aj uvarí,aj riad umyje...včera ale strašne vybuchol,začal nadávať na všetko dookola,vyskočil na dcéru,že si nevie po sebe umyť tanier,že mám dementého syna (toho z prvého manželstva) začal mi strašne nadávať na deti,čo sa ma strašne,ale strašne dotklo...povedal,že sú to obyčajné sople,malý je súci do osobitnej školy,je dementný,že sa nevie správať...a že jeho deti,lebo aj on má dvoch synov z prvého manželstva,sú inteligentné,tak isto aj on,aj jeho bývalá žena,zatial čo ja som sprostá pi..,neviem si udržiavať domácnosť,mám tu všade špinu,čo ale nie je pravda...ja sa predsa snažím tiež si aj upratať ale stane sa,že na niečo zabudnem pri synovi,keďže je strašne hyperaktívny,vôbec neobsedí,stále sa okolo neho všetci točíme,berie nám vela energie...začalo to tými deťmi,proste mi začal na ne škaredo nadávať,potom aj samozrejme na mňa,aj sme sa trochu chytili,pobili,všetko to videli deti,mám zodraté obidva lakte,na jednom riadnu modrinu...ale toto by ma ani tak strašne neštvalo ako to,čo ma trápi najviac,to,prečo od včera večera plačem,oči mám strašne opuchnuté,ešte som neprestala plakať...vykričal mi,že aká som strašná v posteli,že jeho bývalá žena vedela perfektne tr_tkať,takto doslova a že ja neviem nič,som v posteli nemožná,že či sa nevidím,lebo boli sme predvčerom na kupalisku a že si na všimol v tých plavkách,aké mám velké brucho,na ňom samé strie,tak isto na zadku,akú mám celulitídu na stehnách a na zadku,aká som proste celá nemožná...a to ja som si myslela,že sa mu naozaj páčim,že som jeho všetko,ako mi to stále tvrdil...a on ma začal porovnávať s touto bývalou ktorú viem,že strašne miloval.....mne sa zrútil celý svet,cítim sa strašne ponížená,ale strašne ma to trápi,strašne sa vo mne niečo týmito slovami zlomilo,ako keby mi zlomil srdce,horšie,ako by ma podviedol :-((( neviem sa cez to preniesť,stále plačem a to mám ísť dnes na oslavu,moja mama má narodeniny,tak nás pozvala...neviem ako tam pôjdem taká uplakaná,oči mi neodpuchnú určite,ale nechcem vyprávať,čo sa stalo,hambím sa za to:-(((.....strašne ma týmto ponížil,že ma s ňou porovnal a hlavne to,ako vraj ona vedela t_tkať a ja neviem...strašne ma to bolí,neviem čo mám robiť,najradšej by som pojedla tabletky ale potom si spomeniem a čo deti,čo by bezo mňa robili...neviem,či po tejto skúsenosti s ním,ak sa udobríme,dokážem sa s ním ešte milovať,strašne vo mne zlomil niečo,neviem to vysvetliť čo,niečo čo sa dá zlomiť v žene,v jej srdci,sebadôvere...samozrejme že už sa chcel udobriť,teraz nie je doma,išiel na futbal...ale ja neviem,či chcem ďalej žiť s takýmto mužom,čo si o mne toto myslí...veď ja sa cítim teraz ako úplne nemožná žena,čo nič nevie v posteli:-( je mi z toho strašne smutno.......musela som to aspoň sem napísať,lebo nemám sa ani komu vyžalovať,nechcem,aby o tom niekto vedel aj keď si myslím,že susedia všetko počuli...je to pre mňa velká hamba a strašne to bolí moje srdce a niečo vo mne..:-(

normalna1

zase netreba riesit veci horucou hlavou. Mozno mal len zly den, ludia v afekte povedia vela skaredych veci. A ak to spravil prvykrat tak by som urcite nebalila kufre. Sadnite si spolu a porozpravajte sa. Drzim ti palce

Blondula

ja by som odisla hned !!! radsej budem u rodicov a popri tom si hladat nieco ako byt s debilom !! ja som mala podobneho somara,mne len nadaval,aj ma udrel a na druhy den velice este oduty,preco sa s nim nebavim,nerozpravam a ignorujem ho... takze zase zacala hadka a vadenica ! ja,ako matka jednoducho nedovolim,aby mi dieta videlo taketo veci medzi rodicmi a partnermi !! velmi som ho lubila a je otec mojho syna,ale siel s holou ritou do prdele !!! teraz po vyse roku aj pol mi vypisuje,ako mu chybam a miluje ma !!! nech si pise co chce,pre mna je to uzavreta kapitola !!!!

alexxxia

to sú ozaj všetci muži takí? alebo existujú aj takí, ktorí sú normálni? a pri ktorých toto ženy neprežívajú? neviem...ja som zatial na takého šťastie nemala

alexxxia

aj pre mňa je to poníženie,najhoršie je,že to deti počuli,ako na ne nadáva a nie už malé a sprosté...no bývame spolu v prenájme,nechcem ísť k rodičom s tromi deťmi a otravovať ich...jedine keby som si našla niečo sama...ale,ani to nie je také jednoduché....neviem,ako sa to ďalej vyvinie,čo bude...už som si prežila peklo s prvým mužom,to bola hotová katastrofa,bol gemblér a alkoholik...tento sa s ním síce nedá ani porovnať ale keď mu takto preskočí, tiež to stojí za to:-(

Blondula

ak mas kam ist,zbal veci a chod prec ! mysli v prvom rade na deti !! ja som sama so synom a keby mne priatel povedal co i len jedine spatne slovo na dieta,som schopna urobit strasne veci !! nerozumiem sice preco ho to napadlo len tak zrazu a vykrical ti vsetko ! u mna by bolo ponizenie sa s takymto kretenom vobec bavit a preberat ze preco to urobil....