Meníte názory na ľudí na základe toho čo ste o nich iba počuli?

Príspevok v téme: Meníte názory na ľudí na základe toho čo ste o nich iba počuli?
isa

Píšem to na záklede istej skúsenosti...jedna kamoška,ak sa teda da tak nazvať.....no aspon sa tak správala, alebo to bola z jej strany pretvárka, neviem.....dva roky sme spolu celkom dobre vychádzali a dnes je taká iná, čudná, odmeraná...a to ju sledujem už trošku dlhšie. Stretáva sa s ľudmi, ktorých poznám aj ja...a myslím si, či náhodou niekto omne nepovedal nejaké to krive slovo. Asi to tak funguje, že človek skôr uverí klamstvu ako tomu čo je pravda. Pýtam sa prečo to tak ľudia berú...alebo je to preto, že danú osobu nepoznaju dostatočne dlho a začnu pochybovať?...už pri najmenšej nejakej tej debate? pri ktorej ta niekto očierni? trebars..?
Ako mna to vôbec netrápi, možno niekedy ..dnes už nie..ľudi beriem s nadhľadom. Ak niekto niečo ma proti mne a nevie mi to povedať priamo do oči, je to jeho problem, nie môj. Alebo je dnes tak málo úprimných ľudí?..

Stretávate vo svojom okolí ľudí,s ktorými ste kedysi dobre vychádzali a dnes sa už ani len nepozdravite.?...proste úplne ste odpisali toho človeka na základe toho čo vám spravil....naozaj je to tak lepšie??..Ja poznám dve dievčata ktoré som odpisala....boli časy ked mi to vôbec nebolo jedno, ale uvedomila som si,,že ak by som zostala, dala by som im len druhú šancu, aby mi mohli znova zašliapnuť...len je to také...stretávať tých ľudí dennodenne a vidieť ako namna občas mrhnu pohľadmi.Urobila som správne?...čo si o tom myslíte?..a odpustiť som odpustila....len ma viac tí ľudia nezaujimajú...

september

ale vsak orol to hadam myslel tak, ze kym zijejeme, zijeme s ludmi, a ludia sa predsa vzdy rozpravaju o druhych ludoch, nemusia vsak hned v zlom zmysle, nemusi hned ist predsa o ohovaranie,, a praveze ked zomrieme, tak uz nebude o kom hovorit... tak si to myslel, nie?

isa

orol...takže ked je to len ohovarenie je to ešte ok...,horšie by už bolo ak by to...................pochopila som

isa

September....sukničkár a dokonca si neváži ženy.,tak takeho by som hned nakopla do prdele, ak by si niečo dovoľoval.....a ta jeho vlastnosť určite by vadila aj mne, ak by bol napr. on môj kamoš...
a určite aj mnohým dalším..verim tomu..

orol-- takže v konečnom dôsledku, ak ťa ohovaraju, riešia...tak jeto správne?...ty kokos :)...vlastne ak nebudu tak...tak budem pod zemou..
teda kým sme živí ľudia stále budu zapárať....ked už nebudeme nebudu..

september

emalea, isa,
Ide mozno skôr o zmes vlastnosti. Ja som typ, ktory si vo vseobecnosti velmi vazi zeny, ste strasne zlate...:P :). On je suknickar, a nema vôbec vôbec uz k zenam absolutne ziadnu uctu. Ked je aj s inym kamosom, tak okomentuje kazdu zenu ktoru vidi na ceste. A vravi, ako by tej strasne chcel strcit palce... a tamta to, tamtej hento... Ucta nulova, najprv mi to nevadilo, ale uz mi s tym fakt lezie na nervy. Taktiez bol u nich na navsteve jeden chalan s frajerkou, velmi peknou. A na druhy dev vravi, aky je debil ze vtedy pil, ze nevedel, aka je pekna. Opil sa este pred jej prichodom. A vravi, keby tak nepil, tak by ju zbalil, a stiahol ju do postele... Hovoril to naozaj velmi vazne. Akoby to fakt spravil. Nieco viacmenej podobne sa uz stalo, z jeho ´´kamosom´´. Oni boli u neho v dome na navsteve, a takto mysli o svojom hostovi. Nestiti sa vôbec pred tym, ze je zadana. Bola mladsia o 8 rokov. Kasle na to, co by sposobil jej priatelovi... Uz takto sem takmer zbalil svojho kamosa frajerku, a narobil im este väcsie problemi ake mali... Ja neverim, ak by som mal raz pekne dievca, ze by nemal zamer mi ju prebrat. Uz ho poznam dlhsie, uz takuto vec spravil. Bolo to spravene aj jemu. Uz v tom bol, uz by nemal problem to zopakovat. Je jedno dievca o ktore stojim dlhsi cas, a zhodou okolnosti je velmi krasna, a jemu by sa rozhodne pacila. Velmi sa pretvaruje, robi to co chce on, a okoliu nakeca, ze robi dobre len a len pre inych, a pritom mysli len na seba. A ja neviem, ci to nik nanom nevidi, alebo je to kazdemu jedno. Preto si aj myslim, ze tie jeho vlastnosti vadia asi len mne...

isa, dakujem :D :)

p.d.

Ti, co kradnu, tak kradnu v takej miere, ze si ani nevieme predstavit. Napr. taky w..d business a potom ze nie su peniaze ....

hanka9

spravne, u nich len k drobnej. Vyrazne horsi je biely cigan. To je taky, co ma bielu tvar a cigani a najradsej chodi v bielych koseliach.

p.d.

Dneska som pozeral dokumentarny film o ludskej reci, potom robili take pokusiky s vtacikmi. Zjednodusene povedane, vsetko sa prenasa z generacie na generaciu, dokonca aj rec, zvyky, nazory na svet.
Romovia su super ludia, ale bez vzdelania sa k peniazom dostavaju harder. Potom to samozrejme vedie k nejakej drobnej trestnej cinnosti...