Sexualna identita

Príspevok v téme: Sexualna identita
cocker112

zdravím,chcem sa vas opytat ci si myslite ze je mozne aby clovek v 19 rokoch zistil ze je transexual? pytam sa to preto lebo uz asi 3 mesiace mam takuto myslienku a predstavujem si ze som zena v muzskom tele...uz som mal vela obsedantných myšlienok všeliakeho typu aj so sexuálnych oblastí ale táto je asi najhoršia a neviem uz ci je to len dalsia obsedantna predstava ktora suvisí s mojimi psychickými problémami alebo je mozne aby som sa stal zrazu transexualom...nikdy som nemal takéto pocity vzdy som sa citil ako muž a som heterosexuál preto neviem čo si mám o tom mysliet a idem sa zbláznit... co si o tom myslíte?? dakujem

dobrarada123

@todo: neboj sa je to len sen isto nie si homosexual

ja som heterosexualna zena araz som mala lesbicky velmi pekny sen, ale v ksutocnosti ma ziadna zena zatial nelaka a sexualne predstavy a chute mam len pri vyvolenych chlapoch (ak vobec) skor by som povedala ze chut na sex mam pri predstave idealneho chlapa akeho by som si zelala... skratka nie som elsba len sa mi to snivalo a nestresujem sa s tym tak ako ty :)

@cocker112: tvoj problem je na odbornika, nie pre tu orientaciu ci pohlavie ale pre obsedantne myslienky zrejme mas OCD a to riesia psychologovia, my amateri ti nepomozeme bohuzial. drzim ti palce

todo

zdravím mam jeden problem som normalne hetero mam dlhodobo partnerku ktoru milujem a sex mame takmer každy den a velmi sa mi to s nou pači a stale ma velmi vzrušuje ale dnes sa mi sníval zvlaštny sen . bol som na pracovnom pohovore kde bol šef namakany homosexual a navrhol mi že ma prijme ale len pod podmienkou že s ním budem vykonavat sex . to by možno nebolo nič zvlaštne keby sa nestalo to že mne sa to v tom sne pačilo ta predstava že sa milujem z mužom aj ked v skutočnosti mam k tomu skor odpor a je mi z toho hnusne a teraz neviem čo s tým robit tu myšlienku mam teraz v hlave je možne žeby som bol bisexual a zistil to až teraz na prahu 30 rokov ? dakujem za radu

sunset

1. myslela som si to, takže aj táto je len ďalšia z celej rady nutkavých obsesívnych myšlienok, ktoré ťa obťažujú a nedajú ti pokoj

2. never tomu, keď bol hetero a tak sa vnímal, nemohol byť z neho z ničoho nič transexuál, ak aj zrazu sa tak cítil a pociťoval príťažlivosť k inému pohlaviu, mohlo to byť spôsobené x faktormi, od psychických až po experimentovanie v sexuálnej oblasti a nie tým, že sa takým narodil a ukázalo sa to po rokoch, je to hlúposť

cocker112

sunset-1)psychicke problemy mam take ze mam taketo nutkave myslienky uz ich bolo viac napr. agresívne,nahováranie si chorob,mimozemstania,sexualne témy proste vsetko to najhorsie co sa dá riešit v hlave...
2)myslíš ze to nieje mozne? ja som niekde cítal ze nejaky chalan v 20rokoch zistil ze je transexual a dovtedy bol normalne hetero a vnímal sa ako muž normálne...
3)a to či sa mi niečo take stalo je dost mozne mozno som to videl v telke a hned som to zacal riesit uz si to nepamatam co to spustilo ale vačšinu mojich obsesí spúšta to ked niečo vidím v telke napr. vraždy,homosexualov,mimozemstanov atd.. dík za odpoved

sunset

po prvé: aké máš psychické problémy? berieš nejaké lieky?
po druhé: určite nie je možné stať sa za 3 mesiace transexuálom
po tretie: nestalo sa niečo pred 3 mesiacmi, čo v tebe naštartovalo túto obsesiu?