Prsia - velkost

Príspevok v téme: Prsia - velkost
Žanetka

dobry vecer, chcela by som sa opytat dievcat ako zistim aku mam velkost prs, cize mam na mysli to cislovanie jednotky dvojky nulky stvorky trojky.
mam 16 rokov a stale neviem ci mam jednotky alebo dvojky. V niektorych casopisoch alebo aj v televizii sa rozpravaju ze ta ma trojky, ta jednotky atd. Podla coho ja to zistim ake cislo mam?
dakujem za odpovede

Abigail7777

prestante už tým číslovaním .-))))

jednotky sú tie, ktoré sa stratia v dlaniach
dvojky sú tie, ktoré sú presne do dlaní
trojky sú tie, ktoré "vytekajú" už z dlaní,,,

a ostatné čísla pánbohvie :D

poPo....

no ako dievcata ,chlap a pozna velkost kosickov lepsie ako baby ? vsat normalne by som sa hanbila, byt na vasom mieste :))

naivny

A-čko je veľkosť košíku. Tomu zodpoveda velkost prsniku. Takže pre chlapov to je spravne oznacovanie. Ak dopasujete inú podprdu, tak to je zas otazka obliekania, to je druha vec. Neviem co riesite.

naivny

henrieta7890: Ale chlapom nejde o obvod celej hrude. A.B,C je rozmer tej podstatnej casti a to cislo je obvod hrudnika bez tej casti. :-)

henrieta7890

čo som chcela povedať, že číslovanie chlapov (a aj žien:) že jednotky=A, dvojky=B je totálna sprostosť, kedže veľkosť naprv. 75A veľkosťou košíkov zodpovedá 70B, a napríklad medzi nositelkami košíkov 70A a 80A bude rozdiel dvoch veľkosti, aj keď obe maju košiky A čiže jednotky

ja mám napríklad veľkosť 60D, košíky by mi sadli aj 65C, 70B alebo 75A,rozdiel je len vyše 15cm v obvodoch tak koľkátky mám podľa tejto logiky napísať že mám? :D