Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Asymetria

Príspevok v téme: Asymetria
Ti4n4a

Ahojte chcem sa opýtať mám 17 a mám lavý prsník menší ako pravý viem že je to vraj normálne ale ja vlastne lavý prsník ako keby som ani nemala to nieje ani jednotka a pravý to je asi tá jednotka ... neviete či s a to dá dáko riešiť ten lavý ? mne by malé prsia nevadili len nech ich mám aspoň rovnaké :/ či len chirurgicky? :( to si musím ešte aj počkať :( ....

mlcaniejniat

práve minulý týžden na zahraničnej stanici som videla tvoj problem.Dievča kt asi už dovrsilo 18 rokov malo jeden asi o dva čísla vacsí a druhý maličký.Malý vyplnili jej vlastným tukom a zbytkovou kožou ktoru vzali z velkého prsnka a ten zároven zmenšili čiže obe sa vyrovnali,neviem či by ti to aj zdravotná poistovna nepreplatila treba sa poinformovat u gynekologa ale asi až po 18 rokoch sa mi zdá.Možno by ti to preplatila ako estetický problém koli ktorému máš psychické problémy čiže trpíš koli tomu.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.