Citim sa byt prekliaty. Ako sa odkliat? Alebo neznamy zmysel zivota..

Gima

Nie si prekliaty. Na tvoje zdravie vplyva depresia, strach zo samoty, si možno frustovany z neuspechov a pod. Su ludia ktorí využívaju strach inych ludí. Nenechaj sa zmiasť. Skus myslieť pozitivne a nič sa ti nestane. Zajdi do kostola alebo si recituj neake nabožne žalmy alebo piesne.

csko

Môj najdrahší Pane Ježišu,
príď teraz ku mne aj so svojim Svätým Duchom.
Ty si zvíťazil nad zlým a Tebe patrí všetka moc,
Tebe sa musí podriadiť každý nečistý duch.
Pane, patrím celý/á len Tebe,
prosím Ťa Pane, ochráň ma, osloboď ma a zachráň ma.
Pane Ježišu, v Tvojom mene,
pre zásluhy Tvojej najsvätejšej krvi,
pre Otcovu lásku ku mne,
mocou Ducha Svätého,
na príhovor panny Márie, sv. Jozefa, sv. Michala
a všetkých našich svätých patrónov,
v jednote s Katolíckou cirkvou,
sa zriekam diabla a všetkých zlých duchov.
Zriekam sa každého zlého ducha vo mne, alebo proti mne.
Zriekam sa akéhokoľvek puta so satanizmom,
okultizmom, spiritizmom a new age.
Zriekam sa akéhokoľvek puta s mágiou,
psychotronikmi a veštcami.
Zriekam sa akéhokoľvek negatívneho puta s
mojimi predkami v rodine.
Zriekam sa akejkoľvek kliatby,
akéhokoľvek prekliatia, akéhokoľvek zarieknitia,
akejkoľvek negativity vo mne, alebo proti mne,
alebo proti mojej rodine, alebo proti mojim deťom,
alebo proti môjmu manželstvu, či budúcnosti,
alebo proti môjmu zdraviu, či psychike,
alebo proti mojej ceste viery, môjmu domu, či zamestnaniu.
Vzývam Ťa Pane Ježišu a jedine Teba,
aby si bol mojim jediným spasiteľom,
mojim jediným vykupiteľom a jediným Pánom môjho života.
Amen

2x denne

;;;;;

Fenix, možno to nie je prekliatie, možno potrebuješ psychologickú pomoc. A ak áno, nevyhľadávaj liečiteľov či veštcov, obráť sa na Boha cez cirkev. Liečitelia nekonajú v mene Boha, používajú okultné či ezoterické metódy, čo je proti Bohu. Obráť sa so svojím problémom na kňaza z farnosti, ktorý ťa môže nakontaktovať na kňaza, ktorý robí službu exorcizmu v danej diecéze. Ďalšou možnosťou je vyhľadať kresťanské spoločenstvo, ktoré ponúka aj službu tzv. modlitby príhovoru. Sú to kresťania, ktorí majú dar vyprosovať vnútorné uzdravenie a oslobodenie od Boha. V každom prípade je potrebné rozhodnúť sa pre Boha a odvrátiť sa od hriechu. Cieľom uzdravenia nie je len samotné uzdravenie, ale priblíženie sa k Bohu a zvolenie si Ježiša za svojho spasiteľa.

;;;;;

Fenix, možno to nie je prekliatie, možno potrebuješ psychologickú pomoc. A ak áno, nevyhľadávaj liečiteľov či veštcov, obráť sa na Boha cez cirkev. Liečitelia nekonajú v mene Boha, používajú okultné či ezoterické metódy, čo je proti Bohu. Obráť sa so svojím problémom na kňaza z farnosti, ktorý ťa môže nakontaktovať na kňaza, ktorý robí službu exorcizmu v danej diecéze. Ďalšou možnosťou je vyhľadať kresťanské spoločenstvo, ktoré ponúka aj službu tzv. modlitby príhovoru. Sú to kresťania, ktorí majú dar vyprosovať vnútorné uzdravenie a oslobodenie od Boha. V každom prípade je potrebné rozhodnúť sa pre Boha a odvrátiť sa od hriechu. Cieľom uzdravenia nie je len samotné uzdravenie, ale priblíženie sa k Bohu a zvolenie si Ježiša za svojho spasiteľa.

Kýčera

Fénix, neviem presne čo hľadáš, ale ak máš podozrenie, že Ťa niekto preklial, tak s tým Ti dokáže pomôcť liečiteľka Laura,...pohľadaj na nete. Chcem Ťa však upozorniť na to, že ak by sa Tvoje podozrenie potvrdilo, aby si danej osobe odpustil, neurobil jej to isté. Niekedy je to pochopiteľné - ak to jedinec spraví v afekte, ak je na pokraji svojich duševných síl a daná osoba mu aj po upozornení robí zo života peklo, inokedy nie - ak je to zámerné a sleduje poškodenie na zdraví, povestí,... V každom prípade je to nesprávne, pretože sa to v konečnom dôsledku vráti ako bumerang danej osobe, a to s ešte väčšou razanciou.

p.d.

Ono to suvisi podla mna s tym, ze veriaci clovek skor zabrdne do okultizmu ako neveriaci (neveriaci asi tazko). No a potom uz len cakat pohromu a problemy.