Jeho rodičia ma nemusia a chcú aby sa so mnou rozišiel

Príspevok v téme: Jeho rodičia ma nemusia a chcú aby sa so mnou rozišiel
emeli22

Ahojte, nedávno to bolo rok čo chodím so svojím priateľom, často sa stretávame, každý víkend sme buď uňho alebo u nás. Doteraz som si myslela že je všetko ok, ale dozvedela som sa že jeho rodičia ma nemajú velmi radi a radšej by boli keby sme sa rozišli... Myslela som si že ma berú normálne, nič extra som nečakala .. ako že ma zbožňujú alebo čo.. ale toto? aj naši mi na priatela už kadečo povedali, no ja si do vzťahu hovoriť nedám, mám svoju hlavu a viem čo chcem, zdá sa mi ale, že priatel sa už začína aj riadiť tým čo mu hovoria, už ani nenavrhne aby sme sa stretli, von ideme iba ak ho ja zavolám a je nejaký odmeraný, vidím na ňom že je stále zamyslený a nejaký tichší.... myslíte si, že je také dôležité aby ma mali radi? ve´d nechodím s nimi ale s ich synom,, s ktorým nám to doteraz klapalo :/ ako je to u vás? vás "svokrovci" milujú?

kafe

emeli, všimni si, že NAJPRV si sa dozvedela, že jeho rodičia ťa nemajú radi a až potom sa ti začalo ZDAŤ, že priateľ sa riadi tým, čo mu hovoria. Ale oni ťa nemali radi ani pred polrokom, vtedy sa ti nič nezdalo? Prečo sa ho nespýtaš narovinu čo sa deje a či si necháva poradiť od rodičov? Možno budeš prekvapená a chlapec si rovnako nenechá kecať do vzťahu. Takže rozprávaj sa radšej s priateľom a zdať si nechaj tak maximálne krásne sny :)

emeli_22

nie nie ebi, ja pomôžem kedy sa dá, ja som typ čo sa rád zapája, keď sa varí, pomôžem, umyjem riad a tak, keď sme sami, upratujem, operiem ak treba, vieš, oni bývajú v byte tak tam neporobím toho tolko ako okolo domu.. no a musím povedať že ani oni toho vela neporobia ... ja mám pocit že chcú rozhodovať o niečom lebo sa asi nudia alebo čo, potrebujú si nájsť nejakú činnosť, inak oni stále niečo vymýšlajú, že sa presťahujú, potom že pojdu do zahraničia a tak, aj priatel to už vravel že sa asi nudia, no a to je pravda, ja mám 20 a on 19, možno si pomyslíte že sme mladí a neskúsení ešte ale mne na našom vzťahu velmi záleží, a my dvaja si fakt rozumieme, ako môžu dvaja ludia povedať že sa k sebe nehodíme keď máme spoločné záujmy, témy, plány, zmýšlanie, myslím že vôbec nevidia do nášho vzťahu

emeli_22

Mema .... kiežby to bola pravda, len on mi už hovoril že keď mu stále vravia že ma nemusia tak rozmýšla len nad tým zlým čo medzi nami bolo, aj my sme sa zopár krát pohádali ale boli to len také hlúposti že teraz je mi skôr do smiechu, a to som vtedy revala :D ludia sa rozchádzajú kvôli iným problémom a nie kvôli hlúpostiam, a ak sa niekomu nepáčim, mám sto chutí sa s nimi o tom porozprávať... možno na niečo spolu dojdeme..... teraz stále na to myslím a trpnem čo na mňa budú zas hovoriť, ach

ebi777

ale čo sa im na Tebe nepáči?????

lebo napr. ak by som mala syna a chodila ku nám jeho priateľka si vyvalovať šunky, to by sa mne tiež nepáčilo, chodila by len pozerať filmy a tak, to by aj mňa vyburcovalo

ja keď idem k našim svokrovcom, tak sa stále spýtam či netreba s niečím pomôcť, a keď je nejaká robota bez slova sa do nej zapojím, nechodím si tam vyvalovať šunky a zašiť sa vo frajerovej izbe a pozerať filmy

neviem koľko máte rokov, ale keď okolo 20tky, tak by sa patrilo niečo užitočné urobiť

emeli_22

no naši nepovedali nič také že by sme sa k sebe nehodili, oni vraveli naňho niečo že niekedy sa správa detinsky a tak, ale na náš vzťah nepovedali nič, každý sme nejaký, ja jeho milujem takého aký je, aj s chybami a priatel tiež dobre vie aká som, len teraz keď mu rodičia hovoria že to a to sa im na mne nepáči, tak si asi viac všíma chyby ako to dobré, kvôli čomu chcel byť so mnou :/ bojím sa že nie je schopný obrániť našu lásku, teraz ak sa aj rozídeme, a ak bude chodiť s nejakou inou a povedia mu že ani tá nie je dosť dobrá tak aj s ňou sa rozíde? to mu už môžu rovno oni vybrať priatelku ... velmi sa hnevám... a aké máte vy skúsenosti vo vzťahoch? vychádzate si so "svokrovcami" ?

verca-82

ked sa začína riadiť tým čo mu hovoria tak to asi nedopadne dobre .. ked sa na vlastnej koži presvedčíš , že to nebude fungovvať , tak potom možeš priznať že jeho rodičia mali pravdu

slnovrat

Nie je dobre ak sa nechá ovplyvňovať názormi rodičov, ak su neodôvodnené...na rovinu sa ho opýtaj, v com je problém.