Jeho rodičia ma nemusia a chcú aby sa so mnou rozišiel

Príspevok v téme: Jeho rodičia ma nemusia a chcú aby sa so mnou rozišiel
emeli22

Ahojte, nedávno to bolo rok čo chodím so svojím priateľom, často sa stretávame, každý víkend sme buď uňho alebo u nás. Doteraz som si myslela že je všetko ok, ale dozvedela som sa že jeho rodičia ma nemajú velmi radi a radšej by boli keby sme sa rozišli... Myslela som si že ma berú normálne, nič extra som nečakala .. ako že ma zbožňujú alebo čo.. ale toto? aj naši mi na priatela už kadečo povedali, no ja si do vzťahu hovoriť nedám, mám svoju hlavu a viem čo chcem, zdá sa mi ale, že priatel sa už začína aj riadiť tým čo mu hovoria, už ani nenavrhne aby sme sa stretli, von ideme iba ak ho ja zavolám a je nejaký odmeraný, vidím na ňom že je stále zamyslený a nejaký tichší.... myslíte si, že je také dôležité aby ma mali radi? ve´d nechodím s nimi ale s ich synom,, s ktorým nám to doteraz klapalo :/ ako je to u vás? vás "svokrovci" milujú?

Mema

nie je to typ chlapca ktorý je mamičkin miláčik ? Ak áno tak to nie je dobre, lebo je ho mama bude pre neho vždy prvoradá a to by si potom šťastná nebola. Ale zasa ber to tak, ak ťa ma skutočné tak strašne rád tak neposlúchne rodičov má vlastnú hlavu tak bude chcieť byť s tebou aj napriek tomu. A zasa ak jeho rodičom záleží na jeho šťastí a on s tebou šťastný je, tak si ťa obľúbia v každom prípade sa netráp :) Všetko bude tak ako byť má :)

emeli_22

jednoducho že vidia že sa k sebe nehodíme, že sme odlišní, ja neviem, s každým väčšinou vychádzam, dokážem sa s každým porozprávať asi o všetkom :D keď som u niech tak neviem o tom že by som ich nejak obmedzovala alebo čo... väčšinou som iba s priatelom, naplánujeme si vlastné veci a s nimi ani velmi nie som, myslím že je to skôr tým že ma ani vlastne nepoznajú. Keď som sa priatela pýtala že či im to nevadí že som stále len s ním, keď sme napr zatvorení v izbe a pozeráme filmy alebo len tak ležíme... a pýtala sa ho že čo robí keď tam nie som, teda keď je s nimi doma sám, tak mi povedal že robí to isté takže je to OK... nedávno sme sa trochu pochytili a jeho mama sa ho potom pýtala že čo sa stalo a potom sa ho opýta či sa so mnou radšej nerozíde? že som taká a taká?