strie na lytkach!!!

Príspevok v téme: strie na lytkach!!!
sonka

Mam hrozny problem!Po celych lytkach sa mi vytvorili nieco ako strie.Niesom si ale ista ci su to strie lebo sa mi nezda ze by sa urobili na lytkach.Su dost tmave takze asi chapete ze sa hanbim aj dat kratasy. Je pravda ze som nedavno pribrala asi 5 kg ale aj tak stale vazim 57kg..poradite mi prosim co mam s tym robit?len mi neradte nejaky laser alebo take daco drahe lebo nato nemam...

sisinka 003

ulia-neviem konkretny nazov pripravku,ale oni budu vediet ak povies,ze potrebujes krem na strie.Aj dermacol ma balzam proti striam.stoji okolo 200sk.dostat ho kupit aj v Tescu.

ulia

Ahojte aj ja mam taky problem... a to si mam v lekarni vypytat krem na strie alebo sa to aj niako vola? A nevies mi povedat cenu aspon priblizne? dakuujem

sisinka 003

sonka-ahoj ak si pribrala richlo mozu to byt strie.casom trocha vyblednu.V lekarni dostat kupit nejake kremy proti striam,ale neviem kolko stoja.pa

Lenush

sonka, ak sa ti spravili len teraz nedavno, kup si v lekarni krem na strie a potieraj si lytka kazdy den. tiez som mala podobny problem, ale na prsiach. ak ich nezacnes potierat kremom hned ako sa ti vytvoria, neodstranis ich, pretoze su to tenke jazvicky. v lekarni si kup masticku a potieraj ;)