Typ cloveka, alebo bezny standard?

Príspevok v téme: Typ cloveka, alebo bezny standard?
cokokeksik

Drahi prispievajuci,

prosim pomozte mi vyriesit moju dilemu ohladom mojho partnera. Je to dospely chlap (a rozumny) cosi po 30 ale jeho spravanie o tomu nenasvedcuje.

Zaujima ma ci je normalne (rozumej- bezne) ze partner, drziac za ruku svoju partnerku, sa otaca za slecnami (doslova otaca / nie obcas- ale majoritne). Ci je taktiez bezne, ze ked s partnerkou / partnerom sedite v podniku sledujete okolitych ludi miesto toho aby ste sa pozreli a konverzovali s ludmi pri vasom stole.

Vopred dakujem za nazor.

mojpohlad

Nie je problem ? Pod tym si mam predstavit co? Ze sa teda k tebe chova po cely cas ako ste spolu ako som popisal ? Spontanne prejavuje dotyky,objatia,atd ? Necitis teda ziaden nedostatok prejavu fyzickej naklonnosti z jeho chovania ?

Tak potom tazko povedat, do hlavy mu nevidime :)

Moze to mat vela roznych dovodov. Bez toho aby ste sa o tom porozpravali asi nic nevyriesis :)

Pokial sa mu ale skutocne pacis a tie fyzicke prejavy su uprimne(nehraje to) a napriek tomu sa takto nezdravo otaca za inymi, tak potom tipujem ze bude nejakym sposobom nevybureny a nestaci mu jedna pekne zenska, ale potrebuje viac a stale nieco nove.

A este jedna zaujimavost - za AKYMI zenskymi sa otaca ? :D

Za podobnymi typmi ako si ty ?
Alebo za uplne inymi typmi ?
Su tieto typy stale v niecom podobne, alebo sa otacka temer za vsetkymi nezavisle od ich vzhladu ?

Z tohto mozes vyzistit vela :)

mojpohlad

No dobre, to ze ti povedal ze ho pritahujes je sice pekne :)

Ale aka je realita ?

Vycitila si to aj z jeho chovania ze ho pritahujes ? Prejavuje ti fyzicku naklonnost ? (objatia, bozky, dotyky - nemyslim sex, ale proste tieto bezne spontanne prejavy pocas dna).

Ak sa takto prejavoval aspon na zaciatku, tak mozno si sa mu skutocne pacila a vyprchalo to. Ak sa takto neprejavoval nikdy, tak si domysli...

cokokeksik

mojpohlad- znie to logicky, avsak co sa tyka vyzoru, bol/je velmi spokojny. Samozrejme toto je iba to, co mi on sam povedal/ hovoril so zaciatku vztahu (sme uz spolu hodne dlho, neocakavam taketo prejavy denno denne). Moj vyzor sa pocas vztahu nezmenil/ respektive nie radikalne.

O tom ake sexualne vztahy mal s predoslymi partnerkami sa s nim rozpravat neda avsak pokial viem, ziadne dlhodobejsie vztahy nemal (dlhodobejsie= par rocne)

mojpohlad

Si si ista, ze sa mu fyzicky pacis, ze ho fyzicky pritahujes ?

Vyzera to, ako keby v tomto smere nebol uspokojeny, tak ma potrebu to hladat inde (to nekontrolovatelne otacanie sa za zenami).

Este dalsia dolezita otazka - Mal pred tebou spokojne sexualne vztahy s inymi zenami ?

To ze vam sex nefunguje len napoveda, ze nieco u neho nie je v poriadku v oblasti fyzickeho uspokojenia. Silne pochybujem ze sa citi sexualne uspokojeny ak ty vnimas vas sex naprd. V tomto bude ten problem.

Prezývka55

cokokeksik tak to nepodaj formou kritiky ale formou noveho zazitku, nepovedz mu ze nieco robi zle ale ze chces skusit nieco nove.

Abigail7777

človek, ktorý nevie prijať a spracovať kritiku má problém so sebavedomím, učila som sa to na psychológii :D
možno navonok je sebavedomí, ale vo vnútri "trpí so zníženým sebavedomím"

kafe

Hm. "nechape preco by sa mal nejak obmedzovat, ked to nerobi nikomu nic zle (jeho postoj)" a čo je zlé na kritike? Veď je to len pravda z iného uhla pohľadu, uráža ho to? Tak aj teba istým spôsobom uráža to vykrúcanie krkov za slečnami.

cokokeksik

Prezývka55- suhlas, ale s nim sa neda. Velmi zle znasa cokolvek co by mohlo mat naznak kritiky. Iny svet- neznasa rozhovory.