Bývalá láska

Príspevok v téme: Bývalá láska
lolkas

bol môj prvý, bli sme spolu pol roka, rozpadlo sa to tým, že nechcel ešte vážny vzťah, je tomu rok aj pol. Uplne som sa zrútila, a ako nálepka na moje srdce prišiel iný, s ktorým som už rok, rodičia nám však ničia vzťah a ja stále akosi myšlienkami blúdim k vzťahu s bývalým, :( čo robiť ? asi ho ľúbim viac než priateľa

Skuseny?

Lolkas,
prva laska nie je nicim vynimocna, zapadne prachom, ALE... Ale prva intimita je ina vec. Dnes je "normalne" to, ze uz mladi ludia, ci skor este deti prekracuju hranice intimity, ktore su urcene do manzelstva a potom sa stavaju neschopnymi aj vstupit do manzelstva. Nieto ho este aj prezivat ako lasku svojho zivota. Preto ide malo ludi do zavazneho vztahu a zije v neistotre "otvoreneho" vztahu.. a rozpada sa vacsina manzelstiev. Liek? Naplaste nepomozu, je potrebna obnova identity cloveka, co je uloha nadludska. Ak sa vsak do toho pusti "zdroj zivota" a kazdeho dobra - Boh, tak sa deju zazraky. Nieco o tom viem aj z vlastnej skusenosti. Nie je to vsak jednoucelovy liek, ide o zameranie celeho zivota na konecny "Ciel", ktory presahuje nase hranice a predstavy o krase a laske. Ja som ho nehladal, skor On nasiel mna a prevratil moj zivot naruby. Je tomu uz kopec rokov, ale bola to najlepsia vec, aka ma mohla stretnut.
Pekny vecer!