rozisiel sa so mnou:(

Príspevok v téme: rozisiel sa so mnou:(
monica

mala som priatela dva roky..a pred dvoma dnami sa so mnou z nicoho nic rozisiel..bol na studentskom vylete v nemecku aj s jeho dakymy posluziakmi zo skoly..a nasiel si tam inu..povedal mi ze ma uz dlhsie nelubil..lenze ja som myslela ze je vsetko ok:( :( a kym bol tam a ja mu pisala sms ako mi chyba a lubim ho on tam s druhou spal..ako mi to mohol urobit:( :( ja necakam zaidne rady ani nic..urcite mnohy viete ako sa citim..ten strasny pocit samoty a prazdnoty ublizenia..neviem ci budem nejakemu chlapovi este verit:( akk niekto chce moze mi napisat :(

romeo

Obcas sa hanbim za nas chlapov :-(...ospravedlnujem sa za nas vsetkych a zaroven dufam, ze ja by som take nieco nikdy nedokazal spravit mojej laske

majusik

monica, raz mi niekto povedal: najprv sa musis zamilovat a sklamat sa a az potom dokazes skutocne milovat. toto mi povedal moj byvali ktory ma nechal a mal pravdu, teraz mam chut sa mu podakovat ze to spravil lebo som nasla tak suproveho chalana. A pritom som ho vobec nehladala,prisiel sam a ani neviem ako a kedy. Tak sa pekne usmejkaj a uvidis vsetko bude dobre.no tak rychlo usmej sa, no vidis ze sa to da a teraz si krasnucka ked sa usmievas.pa pa

Soraja

monica som rada ze uz ti je lepsie, usmievaj s aved nevies kde ta caka laska, ta pride vzdy, ked to najmenej cakas:-))) a potom si ten dotycny bude buchat hlavu ked bude vidiet ze sis tastna, ze aky bol blbec, ver, mam s tym skusenosti.-)

jarikt

Ahoj Monica.
Mne sa stalo to isté pred rokom, len v opačnom garde (som muž:), takže viem ako Ti je. A viem tiež, že žiadne rady Ti nepomôžu, budeš sa s tm len musieť sama vysporiadať. Ľako sa to hovorí, ale u mňa je to už viac ako rok a ešte som to nestrávil. Jediné na čo som prišiel je to, že nejde o pohlavie, ale o to, aký kto je, akú má povahu a preto nemôžem všetky ženy hodiť do jedného vreca, tak ako ani ty y si nemala zavrhnúť všetkých mužov. Každý sme iný a tak k tomu treba aj pristupovať. Držím Ti palček, aby si sa z toho čo najrýchlejšie dostala a vzala si z toho to pozitívne, poučné, lebo aj zlá skúsenosť má svoje pozitíva.

chrumka

thak to je dobre monica..len thak dalej..a ked ti to pomaha..tak sa tu prid vzdy vyrozpravat....:-)) my pocuvame :-))

monica

baby dakujem..slavinu fuu tak ty si to mlaa tazke a poradila si si bola si velmi silna..si super vazne..no a baby uz mi je trochu lepsie preslo 5 dni a dnes konecne som ani raz neplakala azcinam sa staviat na nohy..dakuejm velmi peken vsetkym

Soraja

monica nemas za co, neboj bude dobre, ved kopu ludi ti drzi palceky a hocikedy sa tu mozes vykecat,a j ked ti to nezoberie prec ten pocit prazdnoty, ale ver, ze raz to prejde. Hoci teraz s ato zda byt velmi tazke. Napis ako pokracujes:-)))) dufam, ze uz je lepsie,aspon trosicku

slavina

Kľud,ja som priateľa načapala u milenky,práve keď som mu chcela oznámiť že som tehotná,zavolala som mu a zodvihla to nejaká babenka.Aj som sa s ňou stretla a ona si chúďatko naivne myslela,že si vymýšľam a chcem jej ublížiť. S priateľom som sa rozišla,mám 7 mesačnú dcérku a mám nového priateľa.Milujem ho,on miluje mňa a naučila som sa znova dôverovať.My ženy máme obrovskú chybu a zároveň dar.Vieme chlapom odpúšťať..

bajuska

awoj nooo ja som mala priatela 2 roky tiež.. odišiel na mesiac do rakuska k rodine (cez prazdiny) a ja som už vtedy vedela že to neni to čo bývalo...len som si to nepripustala som si vravela že mi šibeee že neviem od dobroty čo chcem a tak... ale ked bol preč som si potvrdila že mi je bez neho fajn a že ho nepotrebujem...proste tie problemy a taak... proste ma to časom prešlo... a to asi aj jeho..pretože je to uplne normalna vec. Neviem kolko mas rokov ale snad si si ho nechcela vziat... je to normalne že človeka to prejde časom a duplom po 2 rokoch je to už otrepane...ver mi viem o čom hovorim:)