Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rodičia mi rozkazujú

Príspevok v téme: Rodičia mi rozkazujú
ashley_lowe

mám 16 rokov a z frajerov som už pomaly pol roka . Doteraz nič nebolo zlé ale v poslednom čase im vždy niečo vadí. že by som sa mala rozísť z frajerom že budem maž zlý život a také mi rozpravaju. Mne to už ide na nervy a mám ich všetkych postrieľať a odísť z domu. Moja sestra má 19 rokov a ona chodí z bratrancom môjho frajera. A ona robí medzi nami ešte väčšie HALOO. Spoznala som sa sním cez sestru a jej frajera. Len moji rodičia vždy vidia moju sestru nikdy nevidia mňa. Ja sa cítim ako nejaka babka v dome ktorá len podskakuje podľa nich. Ak niečo nespravím je zlé zato moja sestra nič nerobí. A ja svojho frajera milujem a ja sa sním rozísť nechcem ako im mám vysvetliť že mne je takto dobre ? :(

ebi77

už ten dojem, že si také vypustila úst, teda v tomto prípade napísala evokuje taktiež vo mne zmiešané pocity

preto radšej nekomentujem

šalát

bože vy tu všetci robíte z toho tragédiu!! no a čo, že má chuť postrieľať rodičov. veď má 16 rokov, má svoje iné záľuby ako skákať podľa rodičov a keď jej hovoria do priateľa a tak, to sa jej nečudujem. Ja v 16 rokoch som mal tiež niekedy chuť postrieľať rodičov a nikto ma neposielal do blázinca.. Ona chce pochopenie a nie doporučenia k psychológovi alebo viazať ku reťazi a kŕmiť suchím chlebom, autor tej správy by mal ísť ku psychológovi, ľudia, veď ona má len 16, čo od nej chcete? jasné, že má pomáhať atď ale ako dieťa by mala behať po vonku s priateľmi..

ashley_lowe

ja nerozpravám že postrieľať rodičov ale všetkych ale nemyslím rodičov .. toto by som si nedovolila a do blázinca sa dostať nemusim ... :/

winki

Mne to nepríde ako útok na tvojho priateľa, sk§r asi niesú spokojní s tebou. Sks viac doma pomáhať, venovať sa domcim a rodinným aktivitám a neodvrávať.
v 17 tich som svojho prvého frajera predstavila ako kamoša :d

kafe

Rodičom nič nevysvetľuj. Dodržiavaj pravidlá, rob si svoje povinnosti, neklam, buď k nim slušná - týmto im ukážeš, že sa vieš správať zodpovedne a dospelo. Viac od teba chcieť nemôžu. Rozhodovanie o škole, čomu sa chceš v živote venovať a aj o frajerovi (pokiaľ je normálny a neťahá ťa na zlé chodníčky) je už tvoja vec. Hlavne používajte kondóm, prípadne so sexom rok-dva počkajte. Nič ti neutečie.

Prezývka55

Poskakovat mas tak ako ti oni piskaju, ale frajera by som neriesil, pokial na teba nema zly vplyv, nezhorsil sa tvoj prostech a nestali sa ti pravidla lahostajne tak kludne si ho maj.