Ako zväčšiť prsia? Tabletky, masáž, cvičenia, antikoncepcia?

Príspevok v téme: Ako zväčšiť prsia? Tabletky, masáž, cvičenia, antikoncepcia?
SisaB

Ahojte! Velmi rada by som bola keby mi niekto poradil kto má niečo overené ako zväčšiť prsia aspoň o dve čísla. Mám už pomaly 19 rokov a mám 75A. Hanbím sa za to, komplikuje mi to život, no pod skalpel nelahnem. Mohli by ste mi prosím poradiť ako na to? Chystám sa brať antikoncepciu (nie len kvôli prsiam), no bojím sa že prsia mi z toho nenarastú. Tabletky, mastičky, masáže,cvičenie naozaj hocičo čo mi pomôže, budem rada za každú vašu radu.
Ďakujem pekne,
pekný deň

Sisa B.

henrieta7890

a len tak mimochodom, skús vyskúšať podprsenku správnej velkosti , 75A určite nemáš , prsia budu hned vyzerat lepsie a vacsie :)

henrieta7890

Antikoncepcia ti môže pomôcť, hlavne s vyšším obsahom estrogénu čo je 30mg a viac, ak je telo naňho citlivé, ale takisto sa ti nemusia zväčšiť vôbec, a aj tak je to iba naliatie vodou. A po vysadení sa ti zmenšia, okrem jednej výnimky- ak sa ti v puberte prsia nevyvinuli kvoli nedostatku estrogenu, keď ho telu dodáš môžu dorásť, ale to je veľmi malá šanca. Potom sú tu ešte rôzne zázračné tabletky na princípe fytoestrogénov, tak isto pomôžu iba v prípade že prsia nedorástli do geneticky predurčenej veľkosti v puberte, ale o 2 čisla urcite nie. Cvičením prsia určite nezvacsis, len ti narastie prsny sval a budu posobit vacsie, ale takisto sa môže stať aj to, že sa ti zmenšia, pretože odburaš tuk.