Neverím na lásku a neverím ani žiadnemu chlapovi

Príspevok v téme: Neverím na lásku a neverím ani žiadnemu chlapovi
barunka

Bojim sa, ze cely zivot zostanem sama. Mam pred 30 a este som nestretla chlapa, ktory by mi vyhovoval. Nie, nie som narocna. Len jeden sa nedal pocuvat, ked otvoril usta, dalsi stale pozeral po inych, iny bol nasilny atd. Neverim ziadnemu muzovi, ktory umiera od lasky ku mne, pretoze okolo mna sa kazdy podvadza, rozchadza, vadi alebo rozvadza. Viem co by bolo po case. Mam dost pocuvania kamaratiek ktore sa rozchadzaju po 2, 5, 7, 15 rokoch, s detmi, bez, hadky, milenky, nevera, nuda, stereotyp, predstavovanie si inych v posteli, nasilie. Nenavidim tento svet a tento zivot. Je to tu zariadene na dve veci. Neviem aky zivot ma caka s tymto postojom, ale som absolutne presvedcena, ze laska neexistuje a vsetko je len docasne. Mam uz toho dost... Poznate jedine stastne manzelstvo??

barunka

Ale ako mam byt stastna? Ked v laske som videla zmysel zivota. Prave mi asi ubehla polovica zivota a uz ma nebavi dlhsiu dobu...

Mimulus

p.d. - nevidím nič zlé na závislosti na čokoláde :)

Život máš len jeden tak si ho užívaj, pretože o pár rokov sem budeš písať ako si nešťastná v manželstve, ktoré ani podvedome nechceš!

Chceš byť len šťastná - mám pravdu?
Ja si myslím, že mám a ku šťastiu nepotrebuješ ani dokonalé manželstvo a ani lásku naveky.

p.d.

Dnes je taky svet, ze kazdy tuzi po nejakom uzivani (v sexe najma). Sex patri k zivotu, ale nie je to jediny sposob na to, aby sme pocitili, ze mame v hlave mozog:)))
Ak si najdes partnera, tak bud spokojna. Partner je viac ako priatel, je to ako najlepsi priatel. Zamilovanost je chemicka reakcia v mozgu, vsak co ine, trva dva roky a ak to vyprcha, tak potom pride prebudenie a zase tuzba po novej laske.
Tuzit byt stale a stale a stale zamilovany je ako zavislost na cokolade alebo heroine.

kafe

Poznám, dokonca niekoľo - brácho (asi 10r), strýko (má dospelé deti), priatelia...
S týmto postojom a strachom ktorý máš toho veľa pekného nezažiješ.

Mimulus

Tak teraz si trafila do čierneho. Veriť sa naozaj nedá nikomu...ak chceš rodinu tak si sprav s niekým dieťa, potom zbaľ nejakého pracháča a do konca života máš vystarané.

Takto to na svete chodí...si zvykaj

Prezývka55

barunka mna by zaujimalo ako sa v posteli pri sexe da predstavovat niekto ini, nejako mi to neslo do hlavy ale ak by som sa si mal predstavovat povedze nejake herecku tak aby som vedel ake to s tou hereckou je musel by som si to s nou vyskusat aby som to vedel preniest aj do svojej postele nie?

Takze tento vyrok je podla mna blby.
Inak tam kde je milenec alebo milenka tam to neklape v niecom nikdy alebo iba naooko.

Skuseny?

Barunka,
vsetci moji priatelia maju pekne manzelstva. 10, 15, 20, 25 rokov... Teda takmer vsetci, jeden sa rozviedol a dvaja maju aktualne problem, ale zvysny - cca 30ti maju pekne a naplnujuce manzelstva. Musim vsak povedat, ze to nie je nahoda, ale cielene usilie, ktore vobec nezapada do tento prevratenej kultury, ktora sa vysmieva z tisicrocnej zivotnej mudrosti a potom obvinuje inych z dosledkov svojej hluposti.
Laska je zakladnym povolanim aj potrebou cloveka - necudo, ze prezivas prazdnotu, ked okolo seba vidis len egoizmus zabaleny do obalu z lasky. Je to naozaj znechucujce, no nie je to cely obraz. Este stale su na SLovensku desattisice ludi, ktori vedia kde je sever, hoci "slobodne" media ich ignoruju a podsuvaju svoje vzory - navody na nestastny zivot. Uvedom si, ze velke celebrity vysmiate v kazdej reportazi potrebuje osobnych psychologov, aby nespachali v depke sebevrazdu... a aj tak ich casto pachaju. Zivot sa neda oklamat ako v reklame. Nedaj sa preto znechutit, ze toto je zivot. To nie je zivot, to je "kultura smrti" - aj ked so smiechom, ale bez vnutornej radosti a bez buducnosti uz v tomto zivote.
Pekny den!

barunka

A co tie clanky odvsadial sa valiace - muzi aj tak raz podvedu, vsetci a ak nie fyzicky tak ze si minimalne predstavuju v posteli niekoho ineho, alebo si flirtuju kade tade aj ked maju stastne manzelstvo. Kolkych poznam co im zeny operu, navaria, upracu, staraju sa o deti, su upravene a pekne a este tvrdia, ze im to aj v posteli klape a predsa maju aj inde milenku! A cim starsi, tym horsie! Je mi na grc. Chcela som rodinu, ale s kym?? Ked sa neda nikomu verit! Bodaj by som sa narodila pred 100 rokmi. Naco je takato doba? Na dve veci...

Mimulus

Tak pred 27 rokmi boli ešte tie kvalitnejšie výrobky :DDD

Láska existuje...len je otázne čo si človek pod tým pojmom predstavuje. Každý má iné návody a každý vidí lásku ináč.