Co si myslíte o tomto vzťahu?

Príspevok v téme: Co si myslíte o tomto vzťahu?
ketsut

Mám dvojmesačný vzťah s mužom, o ktorom neviem čo si mám myslieť.....zo začiatku mi denne volať aj 2Okrát, čo robím, kde som, čo som...prečo sa neozvem, ked náhodou on nevolal...bolo to na mna akosi privela, tak som ho na to upozornila, nech ma neuhána, pri tom sa rozčulil a zložil mi telefon. Potom sme si to vysvetlili, že on je rád že som mu vstúpila do života, že sa teší na rozhovory so mnou, smsky....
Neskôr ma pozval na chatu, kde sme strávili dva dni (nebol medzi nami sex) grilovali sme, upratali chatu a on sa opil, bola som tak v cudzom prostredí, a celú noc som si hovorila, že s takým človekom byť čo ma niekde zoberie a opije sa...je to o ničom...lenže na druhý den sa mi ospravedlnoval, že to lutuje, že nechce aby to medzi nami skončilo, koli takej vecim že sa opil. Potom sme boli párkrát ešte von a znova na chate. Tento raz ale došlo k sexu, len on akosi nemohol dosiahnuť vrchol a preto začal zúriť, treskol dverami a išiel fajčiť.....na druhý den mi to vysvetloval, že ked ku niekomu niečo cíti, tak sa má prvý raz taký problém...len ja som sa cítila vtedy zvláštne. V poslednej dobe čím dalej menej komunikujeme, hádame sa....provokuje ma, má hlupe poznámky na mna moju rodinu, čo sa mi nepáči. Ked mu to poviem, tak mi povie že som uzkoprsná, dôležitá ako hov...o. Stále hovorí o kompromisoch ale myslím, že len o nich hovorí nedokáže ich robiť. A ešte ma upozonil, čo mám a čo nemám robiť čo mu vadí....ale ked ja ho upozorním na niečo, tak to ospravedlnuje tým, že aj iní sa tak chovajú a nevidí v tom problém.
Včera sme si písali a ja som sa rozlúčila, že idem spať už, tak mi napísal, že som to prehnala, že som ho vytočila a že nech sa mu už neozývam nikdy....tak som si to chcela vysvetliť zavolať mu, tak ma vždy zrušil, prípadne nezdvihol.Dnes pritom mi napísal sms.
Co si o tom myslíte?

xibyxi

Necitala som komentare, ale na prispevok reagujem tak, ze tento vztah určite nemá zmysel. To sú strašné extrémy, nemôže ti vyvolávat a obhánať ta, inokedy zas písat , ze sa mu uz nikdy nemás ozvat, poznamky na rodinu? ... Asi by som ho zabila. A dvojmesačny vztah? Ved to je obdobie začiatkov, teda este to sladké obdobie usmevov a smiechu. Toto mi tak nepripadá. .. :/

ketsut

ja súhlasím s vami

ale ako stále môže obťažovať, ked nedvíham, ked som ju jasne povedala, že je koniec, že nech dá mi pokoj, nech si žije ako chce

v afekte mi raz napísal, že nech sa mu už nikdy neozývam...tak som tak urobila a bola som rada, že už vôbec sa ani nemusím...tak zase on, že to nemyslel vážne a stále s ním je to dohlupa....fakt narušený človek

pandorica

A čo asi tak môže chcieť po mesiaci?!Tie nervy, čo by si s ním zažívala ti za to nestoja.Je to blbec zahľadený sám do seba a ochotný akceptovať len svoje potreby.Preč od neho.

Sonjaa

je to psychicky nevyrovnaný jedinec, má veľký problém sám so sebou, a prenáša ho na teba ako svoju priateľku...
Ja som tiež zažila podobný vzťah, že ma uháňal - stále telefonoval...nedal mi dýchať... vraj ma tak miloval.. Ale to nebola pravá láska, to bol TEROR, keď sa mu striedali nálady od veselého a fajn hneď do zúrivosti a útokom na všetko dookola....

Ujdi hneď od neho preč, lebo ťa psychicky utýra...

Mne po rozchode ešte dlhú dobu hrozil, čo spraví sebe, čo spraví mne, bála som sa .... Ale najlepšie je vôbec nereagovať, nezdvíhať mobil.... nekontaktovať...

Takýto jedinci musia mať niekoho, s kým môžu manipulovať a deptať ...

Potom si našiel ďalšiu obeť - o 10 rokov staršiu vdovu ... a mala som pokoj

ketsut

mesiac som mala pokoj včera mi opať volal a ked som nedvíhala, tak napísal sms, že ahoj....prosím ťa mohol by som ti zavolať?
nejako tento človek nevie na mna zabudnúť

neviem čo si o tom mám myslieť

ketsut

skutočne všetci mi radia ignoráciu...musím sa nenechať vyprovokovať, ignorovať ho nech napíše čokoľvek..
to by bolo dobré keby si našiel inú "obet" hoci nikomu neprajem aby ho niekto takto obmedzoval, znepokojoval

tess

absolútna ignorancia je to najlepšie, čo môžeš urobiť, hocičo mu napíšeš, jeho to vyprovokuje, keď nebudeš reagovať, on si nájde neskôr inú "obeť"

ketsut

už ho budem len ignorovať...ale čakám, že opať sa bude vyhrážať ako mi to tu napísali niektoré baby....minule vybuchol, teraz milo so mnou....tak čakám opať výbuch
ani vo sne by ma nenapadlo, že ked sa ukončí "vzťah" že takto ma bude niekto ešte obťažovať
na tú políciu by som nerada išla sa ťahať kade tade.