Co si myslíte o tomto vzťahu?

Príspevok v téme: Co si myslíte o tomto vzťahu?
ketsut

Mám dvojmesačný vzťah s mužom, o ktorom neviem čo si mám myslieť.....zo začiatku mi denne volať aj 2Okrát, čo robím, kde som, čo som...prečo sa neozvem, ked náhodou on nevolal...bolo to na mna akosi privela, tak som ho na to upozornila, nech ma neuhána, pri tom sa rozčulil a zložil mi telefon. Potom sme si to vysvetlili, že on je rád že som mu vstúpila do života, že sa teší na rozhovory so mnou, smsky....
Neskôr ma pozval na chatu, kde sme strávili dva dni (nebol medzi nami sex) grilovali sme, upratali chatu a on sa opil, bola som tak v cudzom prostredí, a celú noc som si hovorila, že s takým človekom byť čo ma niekde zoberie a opije sa...je to o ničom...lenže na druhý den sa mi ospravedlnoval, že to lutuje, že nechce aby to medzi nami skončilo, koli takej vecim že sa opil. Potom sme boli párkrát ešte von a znova na chate. Tento raz ale došlo k sexu, len on akosi nemohol dosiahnuť vrchol a preto začal zúriť, treskol dverami a išiel fajčiť.....na druhý den mi to vysvetloval, že ked ku niekomu niečo cíti, tak sa má prvý raz taký problém...len ja som sa cítila vtedy zvláštne. V poslednej dobe čím dalej menej komunikujeme, hádame sa....provokuje ma, má hlupe poznámky na mna moju rodinu, čo sa mi nepáči. Ked mu to poviem, tak mi povie že som uzkoprsná, dôležitá ako hov...o. Stále hovorí o kompromisoch ale myslím, že len o nich hovorí nedokáže ich robiť. A ešte ma upozonil, čo mám a čo nemám robiť čo mu vadí....ale ked ja ho upozorním na niečo, tak to ospravedlnuje tým, že aj iní sa tak chovajú a nevidí v tom problém.
Včera sme si písali a ja som sa rozlúčila, že idem spať už, tak mi napísal, že som to prehnala, že som ho vytočila a že nech sa mu už neozývam nikdy....tak som si to chcela vysvetliť zavolať mu, tak ma vždy zrušil, prípadne nezdvihol.Dnes pritom mi napísal sms.
Co si o tom myslíte?

eddings

ked napisem co si o tom myslim tak ma administrator vymaze :D

a co robit? posluchnut chlapca a uz nikdy sa neozvat

odpovedam

No pozri. Aj ked je to idiot, bud ferova a rozchod mu oznam, aby mal jasno. Potom ho statocne ignoruj do konca zivota. Ale nenatahuj ho viac, ked ti tolko vyvolava. V tomto musis byt priama. Len stroho, ale sebavedomo a pokojne, mu oznam, ze s nim uz dalej vo vztahu byt nechces. Ved on ti vobec nedava dychat a este ta uraza.

nenarocna

to je ako moj byvaly :/ :( a on este aj podvadzal s kazdou druhou
vobec neodpovedaj a co asi urobis najlepsie ?! vymen cislo ,sprav proste tak ,ze sa vymazes z jeho zivota , nechcem ta nejak "balamutit" ale pozor na takych

ketsut

no uplne máte pravdu....dnes mi už volal asi 10krát....
nedvíham, ani neodpovedám na sms, tak čakám, že sa bude ospravdlnovať, prípadne na mna vinu zvalí, že to kôli mne sa tak zachoval, prípadne sa bude nezmyselne vyhrážať....darčeky neočakávam!

ebi77

ketsut
zrejme tieto nevinné kontaktovania, prestrieda ešte kontaktovanie vo forme urážok, vyhrážok,,, potom zas nevinné kontaktovanie, možno aj darčeky,,, a takto sa to určitý čas bude striedať :)
určite skúsi všetko možnosti získania Ťa naspäť

ketsut

mali ste pravdu, že sa ho zrejme tak lahko nezbavím....volá mi...napísal sms, či nechcem alebo nemám čas dvihnúť alebo zavolať sa tvári ako keby nič...mám chut napísať, že je to varianta podla jeho doporučenia neozývať sa NIKDY už...ani to sa mi nechce napísať mu

ketsut

vymazala som jeho číslo, nechodím tam kde by som ho mohla stretnúť
včera mi písal sms, dnes mi včas ráno volal nedvihla som....

odpovedam

jezismaria, ved to je neurotik ako vysity. Urob ako kazal - uz sa neozyvaj. Hadam nechces travit cas s nekontrolovatelnym neurotikom, ktory bude namiesto seba kontrolovat teba. Ruky prec od chlapa, co ma blbe poznamky na teba a tvoju rodinu. A nedoprosuj sa mu ako mala a neospravedlnuj sa, nevysvetluj. Lebo sa takto len ponizujes a on si bude dovolovat coraz viac. Maj trocha sebaucty...