Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam priatela ma 32r ja 21 ale....

Príspevok v téme: Mam priatela ma 32r ja 21 ale....
dominicka15

ahoj mam priatela ma 32 rokov , lubime sa stara sa o mna doma mam strach to povedat..... ze bude stary.... pre rodicov.... priatel prekonal aj rakovinu je na invalidke teda toto nie je o peniazoch je to vazne skvely clovek len je zenaty ma syna.... ale jeho zena na neho kasle ..... poznam sa s nim uz 7 rokov uz ked som mala 15 r som s nim velmi chcela chodit ale on sa bal ze nechce mat problemy min mesiac sme sa dali dokopy .... ale mam strach co bude dalej.... nechce mi ublizit ani ja jemu :(((

LILIII

Jaj aha super . No nieco by som napisala ,ale to by som bola za TU planu prispievatelku tohto fara .
bibaa ,tak vela stasticka :) ..... na zaciatku vztahu jestvuje len pritomnost ,potom nas dobehne ta nechutna buducnost a ......

LILIII

bibaa a ako dlho ste spolu ? Tak 15-rokov nie je moc velky vek. rozdiel ,ale 55 rocny a 24 ? :-/ No a co za par rockov ,ked bude mat v posteli problem sa nebojis toho ,ze sa budes musiet casom stale hrat sama so sebou ? Vies co myslim ? :-/

bibaa

co mam povedat ja? ja mam 24 a moj priatel 55 , laska je laska a som pri nemu velmi stastna , nie je to tiez o peniazoch. Kto to nezazil nepochopi

little_black

Medzi nami je rovnaky vekový rozdiel (22-33) a moji rodičia veľmi rychlo pochopili, že je pre mňa oveľa vhodnejší ako "pubertiaci" v mojom veku.. má to svoje výhody, musíš ich len vedieť rodičom prezentovať.. ak uvidia, aká si pri ňom dospelá, sebestačná, rozumná a vieš sa o seba postarať, že hodnoty máš iné, vyššie ako väčšina tvojich rovesníčok, pochopia, že si sa vydala správnou cestou..

Inkognito

lenže ak to jej rodičom prekáža a ona aj naďalej bude s ním (nechcem ťa nijako ovplyvňovať v rozhodnutí) môžu sa na ňu naštvať a prestať -baviť- poznám prípady, kedy sa rodičia s deťmi nebavia celé roky kôli ich partnrrovi

p.d.

Ja mam 34 rokov:) My mame skusenosti, vieme, co chceme, nie sme ako tie sparatka, ktori vedia maximalne flirtovat a zvadzat baby, ktore si myslia, ze si musia najst chlapca vo svojom veku... A potom rozvody, ach jaj. No uzite si to:D