Mykomax a alkohol?

Príspevok v téme: Mykomax a alkohol?
napochybach

dobrý vecer,
dala som si jednu tabl mykomax -dnes o 14,kedy najblizsie by som si mohla vypit alkohol?lebo v piatok mame velku rodinnu oslavu,tak by som si chcela vypit vino...tam pisu,ze pocas liecby sa nemoze pit,a pisu ze tri dni ucinkuje tabletka..to znamena,ze mozem pit az v sobotu ,alebo som to zle pochopila ?

napochybach

mam mykozu a problemy atd ..
a co mam teda jesť ,prepána ???ved to,co si vymenovala,tak to je uplne hrozne,to nic nebudem jest ,alebo ako ?ved niečo musim jets a lekar sa nevyjadril gynekolog myslim,ze by som nieco take nemala,povedal len,ze pockame na vysledky testov ,ktore mam o tyzden ...a zatial dal len mykomax tabletku ..nič viac ..

odpovedam

Celkovo ak mas mykozu, kvasinky, by si nemala konzumovat ziadne potraviny s obsahom cukru, ostatne sacharidy by si mala vyrazne obmedzit (muku, pecivo, zemiaky, ryzu, cestoviny, ovocie, alkohol). mykoza sa zivi sacharidmi. Liecba musi byt komplexna, jedna tableta ti ju nevylieci tak lahko, iba na chvilu utlmi symptomy. Preto sa to vacsine zien dookola vracia... treba si dat nutenu dietu.