Absolventská prax

tomaš.111

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či by mi niekto vedel poradiť, som na absolvetnskej praxi už 2 mesiace, bol som 3 x na PN, a znova som ochorel, a ked som o tom vravel šefke..tak povedala že to už bude riešiť uradom že požiada o ukončenie praxe.. a udá ako dovod to že som v podstate stále chorý, takmoja otázka znie: keby ma takto vyhodia, mal by som z toho ja nejaky postih? lebo keby odidem sam tak som sankciovaný na pol roka, za odpovede dakujem :)

Miro818

Dobrý deň,

Všimol som si, že je tu diskusia o AP. Píšem diplomovú prácu s témou " Nezamestnanosť a jej negatívny dopad na život mladých ľudí". S prosbou sa na Vás obraciam, či by ste mi mohli vyplniť dotazník. Dotazník je samozrejme anonymný a slúži výlučne len pre účely diplomovej práce. Práca je zameraná na skupinu mladých ľudí od 19 do 25 rokov.

docs.google.com

ďakujem

S pozdravom

Miroslav

MultiLevel

externisti pokojne mozu....Moj brat tak nastupil na prax a je externista. Co vsak viem, je tam toho vela na posudenie, takze by som sa pytala priamo na urade. Co clovek, to iny pripad :)

snehuliatko

ano o tom urade viem, len jedna kamaratka mi povedala že ani externisti nemožu tak vám ďakujem pekne za odpovede :)

Iba Katka

studenti externisti sa môžu hlásiť na absolventsku prax, je potrebné byť vedený na úrade práce dlhšie ako 3 mesiace