Nízka váha, ako pribrať?

petterr

Prosímťa predtým než skúsiš doktora, ktorý ti určite niečo nájde( AJ AK SI ZDRAVA) , skús sa zdravo stravovať a cvičiť. daj si pozor na to aby si jedla dosť proteínov( mäsko, a vajíčka). Skús si nájsť nejaké domáce cvicenie a drž sa toho. Ono je jedno aké, si mladá a ak budeš jesť dosť a cviciť vyformuje sa ti postava.

Hlavne sa neboj cvicenia. :)

jajajka

henrieta7890 vyskúšam to tak ako ty :) aj mne stačí na raňajky 1 rožok ale v poslednej dobe sa snažím zjesť 2 niekedy aj 3 :) všetci mi hovoria aby som počkala , že výsledky sa dostavia časom tak dúfam , že to bude pravda . Všetci v rodine sme chudý ale mne sa moja váha zdá veľmi nízka :)

henrieta7890

No neviem, ale zas napriklad moja sestra je na tom podobne , ma 45 kg a 172cm a tiez jeju nic nezistili. Ja som pribrala tak, ze som proste vzdycky jedla dvojnasobne porcie, napriklad na ranajky mi v pohode stacil jeden rozok, ale prinutila som sa zjest dva. A ako som uz pisala, za 3 mesiace som pribrala 6kg, a to na vegetarianskej strave, takze sa to da len sa netreba vzdavat :)

henrieta7890

To máš teda riadne nízku váhu, asi by som na tvojom mieste išla k endokrinologičke, či nemáš niečo so štítnou žľazou.

Inak rieším podobný problém, momentálne mám 51/168. Už sa mi raz podarilo pribrať na 55, ale teraz cez leto som to opat schudla lebo som nejedla a lietala po vonku :) Tak zacinam priberat znova, tentoraz by som rada išla na 60kg :)
A hlvne, keď začneš priberať, nezabudni cvičiť na zadok, lebo sa ti spraví celulitída ako mne. A to osm naozaj nepriberala na princípe sladkosti a čipsov.