Som zúfalá, neviem, čo robiť

Príspevok v téme: Som zúfalá, neviem, čo robiť
La-dy

Mám 17 rokov a už dlho sa mi páči jeden chalan, má 20. Dá sa povedať že rok, s prestávkami, sme spolu niečo mali. Dokonca pred mesiacom som sa s ním skoro vyspala. A jednoducho odvtedy sa mi neozval, nenapísal mi, vonku ma ani nepozdraví a hovoril, že keby ho kamarátka vtedy ku mne neposlala, tak by za mnou neprišiel a teda by sme neskončili v posteli. A pritom ma tam vtedy chcel, písal mi, aj pred tým ma volával všade...A ja fakt neviem čo si mám o tom myslieť. Už som sa s ním chcela aj rozprávať, aby som vedela, na čom som, ale keď som sa spýtala nášho spoločného kamaráta, tak mi povedal, že ak chcem riešiť vzťah, tak to nemá zmysel sa s ním o tom baviť. A fakt už neviem čo a ako ďalej, ľúbim ho, je to prvý chalan, ktorého takto veľmi ľúbim. Prosím, poraďte...
Áno, už som to sem raz pridávala, ale žiaľ, pomoci sa mi neodstalo...

La-dy

To mi hovorilo viacero ľudí, ale žiaľ, už strácam tú nádej. Myslím, že stále viac mi dáva pocítiť, že mu na mne ani trochu nezáleží. A naozaj každý deň mám dilemu, či sa s ním pozhovárať, alebo nie. Nechcem doliezať ale na druhej strane chcem vedieť na čom som, ale bojím sa odpovede...