Hanbliva ci viera?

Príspevok v téme: Hanbliva ci viera?
klipman

caute, mam dotaz, bol som vonku s jednym dievcatom, poznali sme sa z videnia zo skoly, ona mi prva napisala, ja som ju pozval von, bolo fajn ale na konci ked som jej chcel dat pusu sa ako keby zlakla alebo nechcela neviem, ale kedze mi napisala nieco v zmysle kam pojdeme nabuduce tak to beriem tak ze je hanbliva alebo to nechce kvoli viere, je to este normalne v dnesnej dobe ? nevravim sex ok, to sa mi paci ked dievca hned nechce sex, ale pusa ? diky za nazory zaujimalo by ci som ja ten hlupak, inak vek ona 23, ja 24

tinki winki

Podla mna sa predsa nic nestalo. Pusa nemusi byt hned na prvom rande. Taka na licko by mi nevadila, ale s "ozajstnou" som aj ja vzdy pockala :-) Ved sa niet kam ponahlat. Podla mna je to to najkrajsie obdobie vztahov-ked je medzi dvoma ludmi take spravne napatie. Obaja rozmyslaju, kedy to pride...vtedy si clovek najviac uvedomuje akykolvek letmy dotyk toho druheho. Tak si to uzivaj :-)

kata3840

keby sa mi chalan páči tak mi ta pusa na prvom rande nevadí, ale každý je iný ...poznám holky co na to chlapa byslovene nechaju cakat co sa mi moc normalne nezda

nikusena

tak mozno sa len hanbila :) ale asi sa jej pacis a mas u nej sancu, ked chce ist s tebou znovu von... daj jej malu pusu hned na privitanie a postupne sa uvolni atmosfera :D drzim palce