Poďme sa motivovať k chudnutiu

Príspevok v téme: Poďme sa motivovať k chudnutiu
GreenTea

Ahojte, takže najprv sa Vám predstavím mám 19 rokov a som GreenTea :D. Chcela by som schudnúť a myslím, že niesom sama, takže by som to chcela skúsiť takouto formou a to tak, žeby sme sa do toho pustili viacerí.Určite to bude treba nejak premyslieť. Bolo by dobré keby sme sa mohli staviť napríklad o niečo alebo nejak tak,aby nás to riadne motivovalo. Dali by sme si nejaký čas nato...Chcem, aby to stálo zato a aby sa každému z nás niečo podarilo schudnúť a tak by bolo dobré dať si nato napríklad 4 mesiace? Mali by sme chudnúť zdravo a bez toho, aby sa to vrátilo. Poslali by sme si na seba e-maily na ktoré by sme poposielali fotky za každý mesiac výsledky chutnutia. Tu na fóre by sme sa mohli o tom viac rozprávať, že čo sme dnes robili ako cvičili...a pod. Dúfam, že ma nejak doplníte a napíšete čo je na tom zle a čo dobre... :)

GreenTea

A vy ste sa odpísali hneď pritom vek máte v pohode a miery ja som na tom bola a mnoho horšie...mala som 120kg pri vyške172cm dala som to na 80 a potom zas hore na 89 a teraztak 85-86 a mám pred sebou eštee veľaa a chcem aby sme to skúsili spolu :)

GreenTea

Môžem vedieť vek? sorry, že tikám. Nikdy si nesmieš povedať, že nato nemám ...každý má nato a ani nevieš a máš naviac koľko vážíš? a meriaš?

odpovedam

pretoze diety nic neriesia. vacsinou ich bez medicinskych vedomosti vymyslaju ludia, ktori su poplatni nejakemu produktu (knihe, vyzivovemu doplnku, tabletke na chudnutie atd). Casto je to len reakcia na nejaku modnu vlnu (najprv boli moderne diety bez sacharidov, potom bez tukov, potom bez mlieka atd. - proste sa len predbiehalo v tom, kto vymysli nieco "zarucenejsie" a ohurucejsie).

Jedzte zdravo a casto. Schudnete a nebudete ani vediet ako. Pretoze zly ulozeny tuk nespalite bez dobreho tuku...

natalia7

áno dá sa,ale v nižšom veku určite je to iné.
mam za sebou dukanovu dietu,aj mlečnu,ale nič som nedokončila,lebo nemam na to.:(

GreenTea

nataila7 nevadí aspoň by sme sa o to pokúsili :)a to, že nie si najmladšia... v každom veku sa dá zmeniť svoje telo