Vlčiak súrne hladá domov

Príspevok v téme: Vlčiak súrne hladá domov
drew

Dobrý deň. Možno to tu nepatrí ale jedna rodina má dvoch vlčiakov ktorý sa navzájom nenávidia. Voláju sa Bax a Nero. Bax Nera tak pohrýzol že mal Nero v hlave veľkú dieru a v poslednom čase sa strašne bijú (striekala aj krv nebolo to len také CVAK )Bax potrebuje rodinu kde je chlap s pevnou rukou a z cvičiteľskými zručnosťami pretože ten pes je dosť agresívny a veľmi sa bojí burky ale žije na dvore. Je krásne stavaný nádhernú tvár má ale už sa to nedá vydržať. Dneska bude možno utratený. Ale ak by sa našiel záujemca pošlem aj foto a tel.číslo

drew

Baxov otec mal nejaku poruchu ked niečo chcel prehrýzol aj múr.. Bax to po ňom zdedil asi nemá PRAH BOLESTI a to je dosť vážne ..

Jessi_1111

To je skvelé, teším sa, ale asi by som neodkladala návštevu u zverolekára. Je super, že ste sa takto rozhodli, ten psík má právo na život. Inak na FB to ešte nedali...

drew

ahoj Jessi.. :D nejdu ho ani utratiť ani darovať.. Ale idu vyskušať predeliť dvor.. uvidíme. Pretože prišiel ich brat a jednoznačne zamietol utratenie vďaka BOHU :)

drew

áno MSG aj svine a sliepky maju právo na život bez stresu .. ved všetci raz zomrieme ale aspon stím že ich niekdo lubi

drew

áno Jessi vďaka tebe dostal nádej pretože sme na neho mysleli poslala som jeho fotky do odsudené psíky na fb... Dufam že to zajtra tam bude zverejnené a uvidíš aký je krásny ...Viem že pes nieje člen rosiny ale ja sa budem modliť zato aby dostal nový domov . Ja mám 6 psou a ešte 1 susedou sa do nás chodí priživovať všetci su srnčie ratlíky a keby bola možnosť tak si ho vozmeme ale myslím si že by si bax ich dala ko zákusok :D