Vlčiak súrne hladá domov

Príspevok v téme: Vlčiak súrne hladá domov
drew

Dobrý deň. Možno to tu nepatrí ale jedna rodina má dvoch vlčiakov ktorý sa navzájom nenávidia. Voláju sa Bax a Nero. Bax Nera tak pohrýzol že mal Nero v hlave veľkú dieru a v poslednom čase sa strašne bijú (striekala aj krv nebolo to len také CVAK )Bax potrebuje rodinu kde je chlap s pevnou rukou a z cvičiteľskými zručnosťami pretože ten pes je dosť agresívny a veľmi sa bojí burky ale žije na dvore. Je krásne stavaný nádhernú tvár má ale už sa to nedá vydržať. Dneska bude možno utratený. Ale ak by sa našiel záujemca pošlem aj foto a tel.číslo

Jessi_1111

Asi nie som normálna, ale plačem nad príbehom tohto psíka... :( A že sa dostal do takých rúk. Jeho AGRESIVITA sa dá riešiť, neviem síce, aké slovo máte v rodine, ale bolo by dobré s ním skočiť na veterinu a zistiť PREČO je agresívny... A na rôznych stránkach, keď to uverejníte, tak to pomôže. Alebo ho "vlastnoručne" s nejakou dobrou dušou, kt. vám s ním pomôže (ak je to s ním naozaj také zlé) odvezte do najbližšieho útulku. Ale nedopusťte, aby zomrel! A koľko má ten psík rokov? Ten Baxík?

drew

Vy to nechápete on má biť už dneska utratený pretože toho druhého vlčiaka absolutne zničil má 2 roky a už vyzerá na 10 rokov.. Záleží mi na nom ale je to *diabol* stále cerí zuby a ked som sa mu pozerala do očí chvilu tak ma cvakol.. nechcem aby ich odsudzovali zato pretože on má asi nejaku poruchu ako keby necítil bolesť minule ked sa bál pred burkov rozbil okno na pivnici a tam si lahol pritom má každý jedden obrovsku búdu...

Jessi_1111

Reaguješ vôbec? Pochybujem, že sa ti to podarí takto vyjednať. Hovorím: FB, psy SOS, útulok...

Alebo ho dať vyšetriť veterinárovi, prečo je taký agresívny, nie?

drew

a ešte mnohí ludia prichádzali do nich zo svojimi fenami aby sa spárili ale on nechcel.. Takže si viete predstaviť že je nádherný

Jessi_1111

www.psysos.sk

Okamžite tam treba poslať mail, na PSY SOS. Nemáš profil na FB? Ak nie a záleží ti na tom psíkovi, tak si sprav profil a zaves to tam, PSY SOS majú tuším stránku aj na Facebooku. Obvolaj útulky a daj ho /dočasne/ tam, možno si tam skôr nájde domov, ale bude žiť.

PS: Nesúdim, ale dať utratiť zviera? To by som potom urobila to isté tomu, čo to robí zvieratku!!! Nech je aké chce, je to živá bytosť, nemá tvár, odkázaná na nás.