13-dňová mliečna diéta funguje?

marek_122

Odporúčam prečítať si recenziu ohľadom mliečnej diéty www.tabletky-na-chudnutie.sk . Nájdete tu všetky potrebné informácie, ktoré by vás mohli zaujímať.

EmKo 116

Ahojte :) Tak ja mám tiež 13 dní na to aby som schudla aspon pár kg. Nejdem sa riadiť žiadnou konkrétnou dietou, povedala som si že budem jesť 3x denne a veľmi málo. Ak chce nech sa niekto pridá , budeme si dávať vedieť čo jeme a pod. ....

dobrota

Dafnee nie som vysoka mam 164cm, citim tu nadvahu proste citim sa taka ina ako ked som mala tych 68 kg.Ked priberiem ,tak som taka akoby menej ohybna slnovrat radi plavanie ale u na snie je plavaren to ozaj len cez leto aj ked teraz sme boli len 1 krat nemozeme na slnko tak ja sa prisposobujem a vzdam sa toho.Ale je zlata,ked sa mi snazi stale radit ,je to mile a ma pravdu ze tych povinnosti je vela ale vsetci su cely den v praci a ja ked mam obcas smeny tak musim stihat a ked mam 12 tak dobieham co zameskam je to taky bludny kruh a to je stale nadrabanie hodin ,ktore potrebujem na kontroly ale nechcem sa stazovat,teraz riesime chudnutie dakujem za chapanie aj ked to posobi ako sama vyhovorka ale ja som sa ozvala tej kocke ktora chce do toho ist ze ja by som do toho sla hned ,keby som neriesila to cim prechadzam,mne sa to vzdy vyplatilo a nedma na to dopustit vzdy mi to velmi pomahalo a stale rozmaslym ze asi sa pustim aj ja do toho len cakam svoje dni a to je komplikovane....

dafnee

A chudne sa vsade rovnomerne, nemysli si ze ti prsia ostanu take ako teraz. Zensky vzhlad je otazka hormonov a nie vselijakych diet.

dafnee

dobrota: No ano, straz si psychicke zdravie, okolo 70 kg je normalna vaha, neviem co riesis. Sice to zavisi od vysky, ale trpaslik asi nie si. :-)

dobrota

Dafnee Ty tak pobavis tymi utokmi,ked mam 50 rokov a chcem znizit vahu zo 74 na 68 tak to je vaha 18 rocnej? Citm,ze su tam kilecka navyse som kriticka aj ked je to len brusko a prsia s ostatnym by som este bola akotak spokojna ale to su oblast kde sa to najviac odrzkadluje.Je vela aj mladych obeznych ,ale nikoho nesudim skor podporujem.Toto su najmensie problemy ,ktore musim riesit,bojujeme so zakernou chorobou tak preto som neni dosledna v tom ze nedodrzujem to co by som mala,ale to Ty asi nepochopis ,ked si sa vyjadrila v tom zmysle chcela stara mladou byt....Dievcatko neosudzuj nikoho,asi si toho v zivote vela zleho neprezila,ked mas v sebe taku pohrdavost trosicku pokory a pochopenia,ja som sebakriticka preto mi nevadi prijimat nazory druhych ako slnovrat ,ale v takom prijemnejsom podani,ved sme ludia...Teraz si musim ochranovat viac ako vahu psychiku to je pre mna najdolezitejsie lebo odo mna zavisi vsetko ine....

slnovrat

Zbav sa pocitu viny za priberanie, za to že sa chceš venovať sebe, a sprav si radosť, cas pre seba, buď zdravo sebecka...požiadaj o pomoc s domácimi prácami, nechci robiť všetko sama.