Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akne na tvary, chrbte, hrudi, ramenach a na rukach

Príspevok v téme: Akne na tvary, chrbte, hrudi, ramenach a na rukach
Luwary

Mam problem ktory uz podla nadpisu viete zistit, mam to hrozne rozsirene bol som uz aj u koznej aj mi dala lieky ale nic nepomaha, mam 15 a uz 2 roky skusam a beriem rozne masticky a lieky.... Momentalne skusam urinoterapiu ale uz to slusam tyzden a stale ziadna zmena... Vedeli bycste mi poradit? Kontaktujte ma aj na email poslem vam fotky

Luwary@gmail.com

kabel

No kdze mas 15 rokov, tak akne ti pokoj ne moze trvat este dalsich 15. Mnohi muzi a i zeny mavaju akne aj po tridsiatke.

Luwary

Lenže ja mám poranené koleno a nemohol som sním ani len hýbať keď som bral tie lieky, nestojí mi to za ešte vacsie problemy s kolenom

ebi777

si nejaký fajnový nie,, ja som tiež prvé týždne mala rôzne príznaky z toho lieku, ale som si zvykla, moja túžba po peknej pleti bola silnejšie ako nejaké vedljšie účinky toho lieku :D

Luwary

Tak pijem vela vody denne, roacutan som bral ale po dvoch tabletkach som mal neskutocne problemy s klbamk tak som sa na ten sajrajd vykaslal, neviete kolko mi to este bude trvat? Aspon cca

golp

Veru tak , chce to trpezlivost ziadne chemikalie !! Vela ovocia a zeleniny , ziadne mliecne,vyprazane,fastfoody,nic takeho ako to tu uz bolo spomenute.Denne 4 a viac litra vody na to nezabudni , a je dobre jest aj surove kvasnice.To velmi pomaha , alebo aj "masticku" kvasnice a 1 bielko rozmiesas a potries tvar.Drzim palce , skore uzdravenie !

ebi777

tak ale 15 ročný organizmus je fest vo vývoji, oproti takej 17-18ke

brala som ten humus

ale viem že sa to dáva už od 13ky

ebi777

dieravzemi, má 15 rokov, s roaccutanom by sa patrilo počakť aspo do 17ky,
i ked viem, že aj tak mladým a mladším sa to predspisuje, ale predsa,
nie sú to lentilky

ale ak je to vo veľmi vážno stave, tak roaccutane jednoznačne bez ohľadu na vek

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.