Názor na pannu v 22?

Príspevok v téme: Názor na pannu v 22?
natalia_

zaujímal by ma váš názor na to, keby vám 22ročná žena povedala, že je panna..
Nemala som ešte žiadny vážny vzťah, všetko to boli len také chvíľkové známosti. Mužom sa páčim, starám sa o seba, športujem, študujem. Mala som dosť príležitostí, ale všetko by to bolo len na jednu noc alebo s niekým ku komu nič necítim. Všetkých som brala len ako kamarátov. Nedávno som stretla skvelého muža, beriem ho úplne inak ako všetkých, ktorých som spoznala doteraz.. lenže v dnešnej dobe, keď je pomaly vzácnosť nájsť 15-ročnú pannu, a všetci v mojom veku majú za sebou už množstvo skúseností, sa cítim tak zvláštne... neviem ako mu o tom povedať, ako mu to vysvetliť... nemám sa s kým o tom porozprávať, pretože nikto nevie o tom, že som ešte panna. prosím Vás o rady a vaše názory.ďakujem :)

Mimulus

Úplne v kľude :) Nečítal som síce príspevky nižšie ale myslím si, že v nich je napísané presne to, čo by som napísal aj ja.

hana333

Kludne mu to povedz a neboj sa, možno bude mať obavy či niesi nejaka.frigidna, dokaz mu že niesi a bude... Ak to nepochopi tak je somar...

Deria

natalia, v pohode, tiez nerozumiem, preco sa plasis? nech ta nemylia take hlupe vyroky od este hlupejsich.:)tvoj novy priatel bude iste len rad, ze nie si tuctova a nejdes s kdekym do postele, len preto, lebo tak uz davno robia vsetky tvoje rovesnicky, ci mladsie.:)

jarny kvet

zakladatelka temy, ale nepochopila som, na co sa vlastne pytas. co je na tom ako na riesenie? to mozes rovno dat temu, aky mate nazor na rysave vlasy v 32? alebo, aky mate nazor na cistenie si zubov 3 krat denne a je lepsie 2krat?

jarny kvet

no ja vela studujem, rozne veci a makam na sebe, tak mozno preto, ze karieristka to niekomu evokuje. aj ja poznam jednu co bola do 31, vlastne aj dve, ale ta jedna bola nabozenska fanaticka.

Hrac

ja mam priatelku, ktora ma 21 a tiez je :-) normalka. Ja som velmi rad, ze nie je jedna z tych ,,diskotekovych,,.

Povedala mi to narovinu uprimne ked sme mali prve intimnejsie dotyky. Opisovala to, ze je cudna na dnesnu dobu :-D ale hned som jej vysvetlil, ze moze byt na to praveze hrda :-)

povedz mu to tiez v takej chvilke, urcite bude rad