B 17- Amygdalín 500mg

Príspevok v téme: B 17- Amygdalín 500mg
RenátaS.

Ponúkam 3 kusy originál Amygdalínov ( vitamín B17) 500mg tabletkových objednaných priamo z Mexika. Sú úplne nové, neotvorené doba expirácie jún 2015. Mamička užívala dva roky pri 4. štádiu adekokarcinómu pľúc, celkom dobre zaberal.Bohužiaľ teraz po radioterapii zlyhalo srdiečko.
Cena dohodou

mobil 0910939103

RNG

Teda na upresnenie, jedna sa o 110 tisic dolarov za 6 dni pobytu v nemocnici a jednu operaciu zlcnika a jednu sondu do zlcovych ciest. Ucet je vyssi, nez moj celorocny plat, prva prieskumna sonda trvala hodinu, a operacia trvala 1.5 hodiny.
Takze uz len z financneho hladiska sa divite, ze sa pozeram za udrzbou zdravia a liecenim radove lacnejsimi potravinovymi doplnkami?

RNG

Llek, ja mam zialbohu inakcie skusenosti v styku z mnohymi lekarmi za svoj dlhy zivot. Mne sa veru vyhrazali mnohokrat, ba dokonca v mojom prvom a dufam poslednom pobyte v nemocnici som musel podpisat, ze budem brat bez reptania cokolvek mi nariadia a do mna napichaju, inac by som nedostal od poistovni hradeny ani halier a musel by som si cely vyse 110 tisic dolarovy ucet zaplatit Z vlastneho vrecka. Dokonca aj keby som zobral akykolvek doplnok , hoci doplnky su schvalene lekarmi ako neskodne, inac by sa nemohli predavat, tak by mi poistovna mohla odmitnut zaplatit.
A vypochodoval som z nemoznice so znicenou crevnou florou, tj hnackami, krvacanim do zaludka, co i poranili 4 dennym pumpovasnim cez nos, z infekciou na pohlavnom organe, lebo odberove flasky na moc nesterilizovali a zrejme som dostal flasku od niekoho druheho, co mal candidu. Ked som sa stazoval, ze mam ciernu stolicu ako kolomaz aj po tom ako som si obnovil mikrovlakninami a probiotikami , co som v nemocnici nemohol brat doma probioticku floru a teda zastavil hnacky, zakazdym, ked som to spomenul, obratili sa mi chrbtom alebo zmenili temu. Keby som si nevedel zastavit krvacanie jedenim rebarbory, po case by som znova skoncil na operacnom stole. Takze tolko k tomu podla teba neexistujucemu vyhrazaniu sa a nedonucovaniou. A k beznym lekarskm praktikam, ktore sa zrejme niekde naucit museli.
Ale napriek tomu, keby ma neoperovali tak by som zomrel tj prilis sa nestazujem.
Ale aby som bol nejak extra vdacny, to zase si vyhodte z hlavy, ked za 6 dni v nemocnici bol ucet predbezne vyse 110 tisic a vypochodoval som z problemami, co som dovtedy nemal. A to dost vaznymi, lebo som mohol aj vykrvacat, keby som si to nevedel sam zastavit. Alebo skoncit znova na operacnom stole a pravdepodobne znova vypochovat s dalsimi problemami, co by ma oslabeneho a cukrovkara mohli aj dorazit.

kabel

totiz ono tvrdenie "ak nepojdete na ozarovanie, tak zomriete" je velmi zradne, pretoze zvadza k vykladu, ktory naznacuje, ze ak pacient na ozarovanie pojde, tak sa vylieci, hoci to tak vobec nie je myslene. Preto si ziadny lekar u nas (neviem ako inde) nedovoli formulovat svoje stanovisko takto radikalne. Ludia su vselijaki, mnohi menej chapavi a aj ti chapavi su casto zo svojej zavaznej choroby tak emocionalne "mimo", ze pomerne skreslene interpretuju aj veci myslene a podane s inym zamerom. Je to velmi zradna poda.

llek

Ja len tolko pridam, ze tu nieco pisat je nieco ine ako mat pred sebou ziveho vazne choreho cloveka a informovat o ho tom, ake su jeho liecebne moznosti a ake realne sance. Je to velmi tazke a so strasenim to nema pra-nic spolocne. Vacsina ludi tvrdi, ze chce pocut pravdu, ale vacsina z nich na nu nie je pripravena a prijat ju nedokaze a je umenie si s tym poradit. Ziaden lekar sa nevyhraza, ze ak pacient neurobi to a to ze zomrie. Iste, mnohi sa pytaju co sa stane ak liecba nezaberie, ak si ochorenie pojde svojou cestou, ak nepostupi nejaky zivot zachranujuci vykon, ze co sa stane. Je umenie odpovedat na podobne otazky tak, aby to bolo ohladuplne a zaroven uprimne, ale nikto v takej situacii pacienta nestrasi. Netreba si povedanie pravdy zamienat za strasenie ci vyhrazanie sa

kabel

RNG, mimochodom, pytala som sa to tej predajachtivej Renaty, preco isla jej mamicka na radioterapiu..vsak po tom amygdaline by mala vyzdraviet, ci mam zle informacie? A ty si bol pri tom, ked lekar povedal tej panej, ze zomrie, ak na radioterapiu nepojde?
By som takeho lekara vazne chcela vidiet, co by zaujal takto radikalne a zavazne stanovisko a strasil by cloveka v terminalnom stadiu, ktory i tak nastupil poslednu cestu.

llek

RNG ty si studoval medicinu, ty vies co sa tam presne clovek uci? odpovedaj na otazky a neries uz lekarov, co studovali medicinu. Ty tiez nemas rad, ked sa niekto vyjadruje k tvojim veciam. Ty zaidas od druchych aby ta respektovali, tak respektuj aj ty druhych, zi a nechaj zit, to plati pre vsetkych.

RNG

Lekari ta vystrasia do akychkolvek ukonov, na to ich specialne skolia na medickych fakultach. Najbeznejsia odpoved je "ked to nebudete brat, alebo mnepodstupite na zakrok, zomriete".
Nuz ako by tomu normalny laik, ktori veri lekarom a spolieha sa na nich mohol odolat!
A pritom maju vsetci pravdu, lebo kazdy z nas nakoniec zomrie, otazka je len kedy a na co, hahaha