Čo jedávate?

Mimmy

lulu2011

to iba dneska, mavam obcas taky den ze ma to chyti ale poriadne a potom zas dlhsie nic:)Tatiana je moja najoblubenejsia a mama to doniesla domov ze to dostala..koniec mi bol:))

bombarder900

no ale mozem si to dovolit, ja strasne vela cvicim, a samozrejme moj jedalnicek takto nevyzera kazdy den:D

odpovedam

benchpress 30 kg, biceps jednorucka 7 kg, zhyby robim s protivahou, este si to bez nej netrufam, ale celkovo mam najsilnejsie nohy. na legpresse momentalne davam 130 kg. treningy mam takto:

pondelok: nohy + zadok
utorok: hrudnik + biceps
streda: kardio
stvrtok: chrbat + triceps
piatok: ramena + brucho
vikend: kardio

bombarder900

odpovedam napis svoj treningovy program + s akymi vahami. kolko vytlacis na benchpress? a kolko das biceps s jednoruckou? dokazes urobit aj nejake zdvihy na hrazde hmmmm?

odpovedam

ak chcete, mozem vam preposlat, co jedavam pocas dna + rozne variacie jedal pocas dna. ja cvicim v posilovni, cize s vahami. zumby, pilatesy a podobne veci ma absolutne nebavia. posilovanie je naj. rychlo sa pali tuk, rastie svalova hmota. zaroven nova svalova hmota sama osebe spaluje viac kalorii. cize ten, co chce napr. schudnut, kardiom schudne menej, ak k tomu neprida posilovanie. A samozrejme ziadne jednoklbove cviky, ale pekne makacky pri drepoch, mrtvych tahoch a spol. :-)

slnovrat

Dva chlebiky s maslom a bryndzou, kava ; acidko a chlieb; vyprážaný karfiol, zemiaky, tatárska; nanuk; dve zeleninové fasirky; chlieb maslo syr redkovka paprika

Lulu2011

mimy zacala akoze dietne a skoncilo to naopak :)) ale pozeram, ze skoro same sacharidy, vidno, ze telo je hladne po takom biendom obede, tak dohana

bombarder900

Mimmy ty si nejaka mlstna pocuvaj :D raz som videl v obchode jednu babu, ktora si kupovala brutalne vela sladkosti ale zaujimave bolo, ze si nekupovala nic ine...

Mimmy

ranajky: pribinacik, jablko a trocha susenych hrozienok

desiata:jablko

obed: 50g mozzarelly s rajcinamy

olovrant: tatiana dezert:D

vecera: to iste co obed
nooa potom este tvarohe gulicky a milka:D