Preventívna prehliadka u gynekologa - odber krvi

Príspevok v téme: Preventívna prehliadka u gynekologa - odber krvi
Dadka23

Prosim o Vaše skúsnosti. Idem na preventívnu prehliadku ku gynekologovi, tak som sa pýtala sestičky, či mám prísť nalačno kvôli odberu krvi. Oznámila mi, že odber krvi mi nebude robiť. Užívam 1 rok antikoncepciu, tak som myslela, že odber bude kvôli pečeňovým testom. Robí Vám váš gynekológ odber krvi, alebo aspoň na vyžiadanie? Predpokladám, že zdrav. poisťovňa tieto testy hradí. Budem platiť u lekára nejaký ročný poplatok za úkony súvisiace s antikoncepciou, ale nerozumiem, čo môže byť taký platený úkon. Ďakujem za rady.

drspicli

a čo má gynekolog s pečenovými testami to obvodný ti má vziat krv na pečen.a inak zažalujem celu vašu spicelskofilozofickopolicajnu spoločnost, za zásah do mojho sukromného života, za zistovanie informácií o mojom zdravotnom stave.miešajte si svoje .............. a starajte sa o svoje sexuálne živote postspiclovia a vymýšlajte si témy v závisloti o zistených info o mne hnisavá spol

Dadka23

vraj sa niečo zmenilo v legislatíve, a tieto odbery nie sú povinné, mna len zaujímalo, či nebudem divná, keď si ich vyžiadam

Nela41

Keď za to ešte aj platíš tak odber je samozrejmosťou preboha! To si len tak nedaj...
Mne doktorka krv brala pravidelne zadarmo..