Ako odbúrať túžbu po ženskej nehe?

Príspevok v téme: Ako odbúrať túžbu po ženskej nehe?
beskyd

milí čitatelia, mám nasledovný problém. už nejakých 11 rokov som nemal žiaden partnerský vzťah so ženou a čím ďalej tým viac mi chýba ženská neha, vôňa, pohladenie, dotyk, objatie, milé láskavé slovo a tak. často si pri zaspávaní predstavujem, že pri mne leží milá, prirodzená a voňavá žena, ku ktorej sa môžem pritúliť a držím ju za ruku. problém je však v tom, že všade okolo seba vidím len samé nevhodné typy žien, rôzne oprsklé a umelé fifleny, často vulgárne a preafektované, promiskuitné, prípadne zlatokopky, "herečky", pouličné sliepky s inteligenciou v pásme subnormy a s iritujúcim prejavom a vystupovaním a pod. mám síce v práci kolegyňu, ktorá je úplne úžasná, ale tá je vydatá a má deti cca v mojom veku, čiže tadiaľ cesta nvedie.. ide o to, že čoskoro príde jeseň, a vtedy sa u mňa vyššie popísané túžby zintenzívňujú, preto by som sa chcel spýtať, ako sa dajú eliminovať, prípadne úplne potlačiť. vďaka:)

&

Beskýd ty sa daj vykastrovať len tak stratíš túžbu po ženskej.
A fakt baba sa ti núka a ty zahodis šancu potom sa nesťažuj. Už ste si mohli písať a zoznamovať sa.

anonymka23

Všetky dievčatá/ženy z Ba nie sú sliepky ani nič podobné. Nie som Bratislavčanka. Bývala som v Ba, keďže som tam pár rokov študovala a našla som si aj slušné a milé kamarátky. Žiadne namyslené zlatokopky, a to sú rodené Bratislavčanky. Charakter človeka nezáleží od toho, v ktorom meste či obci žijete, ale skôr od Vašej výchovy a okolia, v ktorom ste vyrastali. Myslím si, že ak máte pevnú vôľu a stanovené hodnoty, ktoré v živote uznávate, žiadne veľkomesto Vás nezmení k horšiemu.

anjelik*

Beskyd, ale s tebou je to fakt ťažké. :o)
Cvičiť sa ti nechce a keď sa ti deva ponúkne, tak nie, ty nie si zúfalec. :o))) Veď sa neber tak strašne vážne, pridaj si mail a uvidíš, možno sa ti nejaká ozve. A nežiadúce sa dajú vždy zablokovať. ;o) Musíš aj ty niečo pre to urobiť, nečakaj stále na zázrak. :oP

beskyd

jej, harfa, to je mile:o) ale keby som niekoho spoznal na zaklade takehoto prispevku, bol by som akurat v pozicii nejakeho zufalca ktory si len vylieva zial:) a jasne, moze to v podmienkach BA fungovat jedine na dialku, ale sam neviem kde budem robit od oktobra lebo v praci prebiehaju organizacne zmeny a chcem si vydupat nejake dostojnejsie prostredie pre zivot... ale to som odbocil. okrem toho nemam ziadne take poziadavky ako vysku, postavu, vek a zaluby, to je uplne jedno, pokial nejde o nejaky extrem... dolezita je prirodzenost a spontannost, prijemny vludny a slusny prejav, vernost a nejaka ta stipka intelektu:) ..ale musim uznat ze hoci snad nevyzeram odpudzujuco, som dost chudy lebo uz necvicim, kedze tu nemam ani motivaciu.. preto aj tou otazkou v uvode sledujem ciel obmedzit a potlacit taketo tuzby a potreby.

milka11.00

Harfa ze "uved aspon parametre ktore pozadujes od buducej partnerky" ??? To my sme ako auta ci spotrebice ci ako???????

Bajaja252

Treba cakat na tu pravu ale troska aktivne caka, cize nie sa hned do niecoho nasilu hrnut ale ak stretnes nejaku tebe vyhovujucu dusu tak ist po nej.

a zatial sa mozes santit s nejakou studentkou za prachy, je ich plno a vedia byt velmi mile a nezne :)

Harfa

akurat ste tymi svojim dristami vyplasili beskyda ktory tu hladal radu od vas. beskyd uved aspon parametre ktore pozadujes od buducej partnerky ako ti tu pisali vysku postavu vek zaluby. ja tiez nemam priatela tak ci by som ti nevyhovovala :D
myslim udaje aj o sebe. tiez niesom z ba ale ved najprv by sme si pisali emaily a vymenili mobilne cislo ak by som splnala tvoje poziadavky :D
nechciet ziadnu zenu je blbost. muz potrebuje zenu lebo opusteny muz sa stane bud alkoholik alebo cudak alebo bezdomovec. naber odvahu a rob s tym nieco. pokial niesi extra skaredy tak mas stale sancu ale aj ty sa musis snazit. medzi zenami z ba nehladaj ak sa ti nepacia mam tam kamosky a to co tu pisali ake su je celkom pravda su strasne namyslene aj tie co tam odisli z inych casti SVK. hladaj inde.