Ako odbúrať túžbu po ženskej nehe?

Príspevok v téme: Ako odbúrať túžbu po ženskej nehe?
beskyd

milí čitatelia, mám nasledovný problém. už nejakých 11 rokov som nemal žiaden partnerský vzťah so ženou a čím ďalej tým viac mi chýba ženská neha, vôňa, pohladenie, dotyk, objatie, milé láskavé slovo a tak. často si pri zaspávaní predstavujem, že pri mne leží milá, prirodzená a voňavá žena, ku ktorej sa môžem pritúliť a držím ju za ruku. problém je však v tom, že všade okolo seba vidím len samé nevhodné typy žien, rôzne oprsklé a umelé fifleny, často vulgárne a preafektované, promiskuitné, prípadne zlatokopky, "herečky", pouličné sliepky s inteligenciou v pásme subnormy a s iritujúcim prejavom a vystupovaním a pod. mám síce v práci kolegyňu, ktorá je úplne úžasná, ale tá je vydatá a má deti cca v mojom veku, čiže tadiaľ cesta nvedie.. ide o to, že čoskoro príde jeseň, a vtedy sa u mňa vyššie popísané túžby zintenzívňujú, preto by som sa chcel spýtať, ako sa dajú eliminovať, prípadne úplne potlačiť. vďaka:)

milka11.00

No tak to uz je len aka spoved kolko rokov si na fore :D Inak neverim ze vobec raz rocne na tu spoved chodis :D

milka11.00

Pan D este si mi nepovedal kolko rokov si na tomto fore a z akeho filmu alebo odkial je ten vyrok: "Its all an illusion, remember friend" ?

ps2

Je to trend trochu nemorálny, ale depky dostaneš neskôr. Však keby išiel do vzťahu, tak asi public house nebude riešiť.

Lulu2011

beskyd - to, co riesis, je vykrik o o tom, ze tu zenu, po akej tuzis chces najst, ja viem, ze pises, ze chces tuzbu potlacit, ale tu nepotlacis, to mi pripada ako, ked ludia zakladaju temy o samovrazdach, ale pri tom si v podstate pýtaju skor navod ako zit

co je neprirodzene a zle, to sa naucit neda, alebo ti neprinesie ocakavany efekt

ps2

No, aspoň bordel ako 11 rokov samoty a potom depky a guľka do hlavy.
Tento život je pekný, len si ho treba pekným spraviť. Ako si ustelieš...