Problem na tvari

jaja

olivovym olejom???nepocula som,mas to vyskusane na neakej chorobe?ak ano na akej?porad..diky jaja
a more..tiz sme tam boli len 7 dni..
pa

cmuk

dakujem jaja, nuz ja sa teraz asi pri more neviem, ci dostanem, ked tak len na tyzden a to neviem, ci pomoze. inak som zvedava, ako mi zaucinkuju lieky, co mi teraz kozna dala. Inak tato choroba, nepochopim, preco zacina, preco sa zmierni, proste nechapem vobec jej pricinu:(.

jaja

Ahoj Cmuk,Martinke to zacalo tak ako tebe,len som to nevedela rozpoznat,lebo uz v 8 rokoch mala akne,per.sa jej zacala okolo ust rozsirovat....vela masticiek,kremov sme skusali.diety -vylucovycie..a o to horsie,ze ma detsku plet..vsetko ju palilo a dokonca modra indulona jej spalila tvar..preplakala som vela noci a utesovala som ju ze to prejde...aj doma zo skoly som ju hechala... niekedy,ked sa na to pozriet nedalo..ona nevedela o tej chorobe nic..ale ja som trpela ....no ja som presvedcena,ze more jej pomohlo.Prve 2-3 dni to bolo skarede,viditelne sa to olupovalo,pouzivala som na tvar z biodermi krem svysokym faktorom ,trochu sa jej to tym zmiernilo,este taky 1 tyzden doma sa to
ukludnovalo a ani ma nenapadlo,a.. je to prec(v aug. bude 1r.)bala som sa co urobi slana voda,ale nezabranila som jej aby isla do mora..no a pomohlo.Stravu som jej vobec neupravila,aj ked by sa mal zdravsie stravovat,okrem toho ma alergiu na chlad a teplo a je mierne obezna.Ked citam,ze niekto ma perioralku,neviem mu isto more odporucit,ale treba skusit ....jaja drzte sa..

cmuk

Jaja a dcerka mala malimke pupaciky, kde cih mala rozsirene? a to jej pomohla ina ta dovolenka, nic ine nezabralo? dakujem

cmuk

Tak tak, aj ja mam perioralku a to je teda choroba, raz je to dobre ani stopa, inokedy nie. Zakial mas len fliacik na tvari je to dobre, ale pozor aj ja som mala na zaciatku len fliacik, ale potom sa to moze rozsirit.

jaja

ahoj,moze ist aj o dermetitidu -perionalnu...niekedy pali..niekedy svrbi...supinky...najlepsie ti poradi kozna..ak by islo o "perioralku" co mala moja dcera uz ako 10 rocna...malo co na to zaberie...my sme boli este do roka pri mori - Tunis a ostali sme prekvapení..ani stopa...a tak som sa naplakala....ale moze to byt aj od stravy a slnka..daj vediet...jaja