Nenávidím sa a mám k sebe odpor

Príspevok v téme: Nenávidím sa a mám k sebe odpor
GreenTea

Nenávidím sa vôbec sa nemám rada mám po 18-tke a strašné mega komplexy a už ked si poviem, že to nieje až také zlé tak uvidím nejakú babu čo proste nevie aké je to byť škaredý a odsudzovaný za výzor. Niekedy mám pocit, že radšej by som dala zdravie nejakému chorému dieťatku alebo hocikomu kto je na tom zle pretože sa cítim strašne menejcenne. Ja ani neviem ako to opísať aké je to sa tak nemať rad. Isto by si to niekto vážil to zdravie viac ako ja.

zmoknutéKura

ty si este mlada, mozno to dokazes zvratit k lepsiemu..ja sa takto utapam uz rok ... a nenavist len stupa alebo sa meni k apatií a rezignacii v nejaku vidinu lepsieho zajtrajsku

zmoknutéKura

ludia ja mam dneska asi vrchol ked uz od placu nad sebou prechadzam k smiechu zo zufalstva... Greentea no chapem ťa... citim sa totožne.. a tie baby to poznam to sa len zahladim a otrasne sa citim, rozmyslam nad nespravodlivostou

zxcvbnm

mam 27 a podobne problemi,mohli by sme zalozit nejaky spolok mozno by nam to pomohlo,tiez len snivam o krajsej buducnosti,no nic z toho

zmoknutéKura

ja mam 21 a citim sa uplne takto isto plus asi horšie lebo ja sa nemam rada ani mentálne som neschopna neviem co so zivotom zijem bezvyznamne nudne a kludne by som mohla aj umriet a dat zivot niekomu kto vie co chce ma nejake sny a chce zit...