Polnocna nuda s .....

ebi77

kto chce pretŕčať? veľmi sa mýliš :)
ja frajera mám, načo by som sa vôbec o niečo snažila :) nechápem,

a ps, má pravdu, som sa bránila len drzému nezdvorilému prístupu, nenechám si skákať po hlave, každí má svoju cenu, hlavne takým nevyzretým človekom ako si to Box, o to tu išlo :) pekný deň

box-o

No ale mna nejaka ebi absolutne nezaujima ja som tu len pre jednu .

ps2
Vsak ked si si ju tak odsledoval sa jej povenuj ,ja by takuto nechcel ani za darmo ,ked sa zenska moc pretrca a ma potrebu za kazdu cenu zaujat je dosledkom jej komplexov .Dufam ,ze nie si zenska ps2 ,ak ano ,tak som nic nepovedal :D

ps2

Reakcia prišla, nemastná, neslaná.
A nemažú tie témy preto, že sú tie témy takpovediac natískané do prime timu, na hlavnú stránku a nemali by tu byť?

ps2

Ja som to čítal len tak letmo, ale Ebi na mňa pôsobila ako keby bola minimálne naštvaná.
Ako nejaký blok, z tvojej strany akcia bola, ze neprišla žiadna.

box-o

Ja ked to tu tak spatne citam ,nechapem co ta eba pise do frasa . Ja po nej citam a ja jej odpisujem a vedla mna by mala nieco citit a riesi moj testosferon ,frajerku ?!
hmm nie je ona nejaka divna ?
vsak to je normalne diagnoza, ci jej vadi ,ze o nej sa netoci ci co ?
sakra zenska ,vsak normalne pis ,ako tuhla kocky

Cindy35

viem, ze je to hrozne, ale niekedy si predstavujem, ze on mal tazky uraz a vsetci by sa casom nanho vykaslali a potom by som dosla ja a starala sa onho, a to ze by bol na mna odkazany by bolo moje zadostucinenie