''Hudba'' modernej doby

Príspevok v téme: ''Hudba'' modernej doby
CrueFan

Čaute. Dosť sa nudím a len tak sa chcem opýtať, že čo si myslíte o modernej hudbe. Ja som za klasickú hudbu, pretože tá sa robila z radosti a dala sa počúvať. A nie tá dnešná...samý remix a chujoviny :D
Už mi lezie na nervy Rytmus aj Majk Spirit...faakt sorry, keď tým niekoho urazím. Ide mi z toho prasknúť hlava. Je veľmi málo ľudí, ktorí dnes uprednostňujú 80te roky... porovnajte si tú dnešnú hudbu s tou klasickou.

PsychoPrincess

Akosi nechápem zmysel tejto témy, nič v zlom... však počúvaj len to, čo sa ti páči... ja preferujem tak zo všeobecna metal, rock a veci okolo toho a je mi srdečne jedno, čo je momentálne in, skrátka počúvam to, čo ma chytilo za srdce. A ešte tak na okraj - moderná hudba - máš na mysli modernú populárnu hudbu či modernú hudbu všeobecne? Široký pojem... pretože existuje moderná metalová hudba, hip hopová, elektronická atď...

CrueFan

Tak aj ja počúvam všetko čo sa mi páči, hlavne tie 80te roky. No...nájdu sa aj v tej dnešnej dobe nejaké skvosty

béčko

Ja mám síce 19, ale preferujem všetko okrem ludoviek. Ľudovky mi rodičia púšťali ako malému dokola a sa mi neskutočne zhnusili :D Ale počúvam naozaj všetko od 80. rokov, po súčastnosť. Či to je DJ Tiesto, alebo Sting, alebo ABBA, je mi to jedno, záleží od nálady čo si vypočujem :)

shy

Všade samé TUC TUC TUC TUC TUC TUC TUC TUC TUC...
...a ešte raz TUC TUC TUC TUC TUC TUC TUC TUC TUC...
...everybody TUC TUC TUC TUC TUC TUC TUC TUC TUC :D