Ako sa správa zaľúbený chlap?

Príspevok v téme: Ako sa správa zaľúbený chlap?
Meggy

Je mi jasné, že nie každý sa správa rovnako, pretože to záleží od povahy a podobne... Ale raz mi jeden môj známy povedal niečo v tom zmysle, že keď sa muž zamiluje, dokáže preplávať oceány a prebúrať hory pre to, aby mohol byť s tou ženou :) Je to naozaj tak? Momentálne cítim k niekomu náklonnosť, aj keď to ešte nie je láska...

Ide o to, že si s tým mužom rozumiem a je nám spolu super ale nemá na mňa velmi čas. Niekedy sa mi aj zopár dní neozve, no vždy sa mi za to potom ospravedlní a aj mi hneď vysvetlí prečo a sľúbi mi, že sa mi už bude viac venovať no o nejaký čas to príde zasa...

Vždy keď strávime spolu nejaký čas, tak mi poďakuje, vždy mi povie ako dobre sa cítil... No potom zasa niekoľko dní vôbec nič. Nehovorím, že musíme byť každý deň spolu keďže ani nie sme vo vzťahu a obaja máme aj iný program a iné plány, ale keby mi aspoň napísal sms alebo niečo, aby som vedela, že na mňa aspoň myslí a naozaj ma má rád...

Preto sa pýtam, je možné, že zamilovaný chlap nerobí všetko pre to aby so ženou ku ktorej niečo cíti trávil vela času? Že nad tým rozmýšla a chce na to ísť možno pomaly? Alebo to znamená, že z toho nič nebude, lebo každý zamilovaný chlap prepláva oceány a prebúra hory...

poPotvorka

Tak zase ano, ani ja som s nim nezdielala jeho nazor no to neznamena ,zeby som bola rada ,ze sem nechodi .
Praveze mi chyba aj on ,tak ako kazdy jeden z vas co sa odmlci . :)
Nemozem niekoho nenavidiet len preto ,ze nezdiela moj nazor ,ze ?

hmpb

NEEXISTUJE, aby zaľúbený chlap nekontaktoval dotycnu 1 cely den.
Absolutne vylucene...
Slovo zaľúbený je dost silne..
Pobluzneny mozno.. ale zaľúbený rozhodne nie :)
Jedine ak by chcel sam seba tyrat psychicky..
ALEBO ak hra nejake taktiky, ale to by nehral opakovane..

Sejla

Meggy, to neviem posúdiť, ale je to jedna z možností. Ja by som ti poradila, aby si od toho nič neočakavala, ale ak ťa zase niekam zavolá, choď, ak sa ti chce a dovoľ mu spoznať ťa lepšie, aj ty sa ho pýtaj a skús vycítiť, nakoľko je k tebe úprimný. Kaleráby nech si vopchá do zadku, hlavne sa s ním nevyspi a nemysli si, že sa tým sexom niečomu zaväzuje. A ty nechci s ním hneď vzťah, nevieš čo je zač - nevieš to, lebo sa to pýtaš druhých na fóre.

Meggy

Sejla - Ja som to troška hlúpo napísala, prepáč :) Samozrejme, že od neho neočakávam, aby ma už teraz zo začiatku miloval alebo čo... len neviem ako z neho zistiť, či má o mňa záujem. Či sa vôbec oplatí o niečo snažiť a v niečo dúfať, alebo to nechať tak. Už mám za sebou dosť takýchto "začiatkov" z ktorých nakoniec nič nebolo a ja to už nechcem zažiť znova.

Takže si myslíš, že to môže byť len o opatrnosti? Že to, že sa mi niekedy aj viac dní neozýva nemusí nutne znamenať, že ho proste nezaujímam?

Sejla

Meggy, veď ani ty sama ho ešte nemiluješ, tak ako to môžeš očakávať od neho? Ľudia sa takto na za začiatku zvyknú poblazniť a zaslepiť, možno je len opatrný a chce ťa najskôr lepšie spoznať. V celku rozumné. Zvlášť keď sa už niekto v minulosti sklamal.

Mexy

Ja som zažila práve opačný prípad - tvrdil mi, že nie je zamilovaný, že nič nechce, že chce len kamarátku, ale každý deň chodil za mnou, a keď nie, tak sms, telefonát aj internet. Tak posúďte :))

Meggy

Ja mám 24, on 25.

Ďakujem za názory. Snažila som si nahovoriť, že možno naozaj len nemá veľa času, že veď keby nechcel tak by sa so mnou nestretával vôbec. Ale tak na sms by si určite čas našiel keby chcel, len čo je pravda. Ja od neho ani neočakávam že musí byť doslova zamilovaný, lebo sa nepoznáme nejako dlho, ale dúfala som že to k tomu bude smerovať... Ale tak očividne nesmeruje keď sme stále na tom istom.

Predtým keď som sa s niekym stretávala, tiež to bolo také že mi minimálne písali a volali každý deň. ALE aj to vždy tak dopadlo... Že čím rýchlejšie to začalo, tým rýchlejšie to skončilo. Tak som myslela že láska môže začínať aj pomaly.. ale asi nie no.

Ešte raz ďakujem :)